Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweiler lusta?

A rottweiler lusta?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém igen.
2011. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
az enyém meg gyerekevő
2011. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a mozgásigénye,és csak akkor legyen ilyen kutyád,ha ezt ki is tudod használni!

Továbbá könnyen lehet tanítani,tehát,ha minimum a behívást tudja,értékelni fogja,hogy elengeded.

Lényeg:

KONDIBAN KELL TARTANI!!!

2011. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az túlzás h lusta, csak nem olyan rohangálós mint a 2-3 kilós kis csipogók.

fölöslegesen nem futkározik csak ha muszáj, persze ha játszik akk nagyon be tud lendülni, de ha olyan van h mennie kell akkor képes órákon át futni.

nekem van 5 éves fajtatiszta kan rotim és robogóval sétáltatom néha (pedig van nagy udvar de az mégsem erdő) és volt olyan h 1 délután kb 5 órát voltunk oda és tartotta a tempót meg az erdőben is órákig kergetőzött a vadakkal meg a másik kutyával.

vagyis nem lusta csak 2x is meggondolja h fusson-e

2011. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
A roti nem fut hiába, itt a szomszédom nagy telkén is rotweilerek vannak, hát halljátok azok egész nap fekszenek, de ha csengő szól, vagy valami akkor őrjöngenek. az biztos hogy kondiban kell tartani, mert megvadul...
2011. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az én rotim aktív.Mindig talál valamit amit azt se tudom hol találta.
2011. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!