Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász vs Bernáthegyi?

Németjuhász vs Bernáthegyi?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik kutya győzne egy vérremenő harcban?Nem engedném össze őket még véletlenül sem csak kíváncsi vagyok melyik kutya az erősebb!:)
2011. jún. 27. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a pitbullom wazze
2011. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi. Az én bernáthegyim, széttépte a szembe szomszédom dobermanját, mert átszökött hozzánk. A bernáthegyinek hatalmas a szája, és vastag erős a nyaka és hosszú sűrű a szőre, nem lehetne csak úgy elkapni a torkát könnyen. Annak ellenére, hogy általában nyugodt kutyák, ha begurulnak, akkor a másik kutyának (pláne ha kisebb) annyi. Na meg még pluszban ott van a nagy tömeg.
2011. jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A bernáthegyivel az a baj hogy lomha!Először lehet hogy nagyon beindul de utána kifárad!
2011. jún. 27. 11:59
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem német juhászom van, és ő egy malamutot nyírt ki pedig kétszer akkora volt. Sztem kutya függő ahogy embereknél is van.
2011. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 *LucaMolly* válasza:
Egyedfüggő:D
2011. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy Bernáthegyim van a szomszédnak mastiff-ja a szembe szomszédnak németjuhásza nem egyszer kaptak össze mind a kettő kutya fülét nyakát behúzva ment vissza a házba, a macskákat pedig szét tépi mint a grizli medve :)
2011. jún. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A bernáthegyi 65-80kg, de vannak még nehezebbek is, a marmagasságuk 80cm felett.

A németjuhász 35-45kg és 60-65cm.


A bernáthegyi békés jószág, de még ennek ellenére is ő nyerne többnyire.

2011. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Németjuhász sokkal energikusabb és erősebb. A berni lomha, nehéz ezért lassabban mozog.

De miért kell ilyeneket kérdezni?

2011. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja csak hogy a bernáthegyiről úgy pattan le a német juhász, mint teniszlabda a betonfalról.
2011. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az energikusabbat aláírom, de hogy erősebb? A németjuhász mikor húzna már ki a hóból egy 120kg-os férfit? A két kutya között óriási a méretkülönbség, dupla akkora a bernáthegyi.
2011. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!