Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj hogy ennyire szeretem a...

Baj hogy ennyire szeretem a kutyámat?

Figyelt kérdés

Minden barátomnál jobban szeretem..Együtt alszunk,együtt kelünk,reggel ébreszt,máris viszem ki sétálni,és ha tehetném egész nap vele játszanék..

Azt vettem észre hogy sokkal jobban szeretem mint a többi ismerősöm a kutyáját.Ez baj?


2011. aug. 14. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem baj, ha nagyon szereted a kutyádat, de azért ne foglalkozz vele nagyon-nagyon sokat. Kell egy kis időt a haverokkal is töltened, nehogy elszokj tőlük.
2011. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

2 kutyam van, imadom oket, kb ugy mint te.. olyanok nekem mintha a gyerekeim lennenek:)

"Azt vettem észre hogy sokkal jobban szeretem mint a többi ismerősöm a kutyáját.Ez baj?"

mert lenne baj? a sajat kutyajat mindenki jobban szereti:)

2011. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Második: Félreértettél valamit. Ő úgy gondoltam, hogy ő sokkal jobban szereti a saját kutyáját, mint az ismerősei az ő sajátjukat.
2011. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*gondolta
2011. aug. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok.

De ahogy előttem is írták, ne tedd a kutyát mindennél előbbre az életedben. Én 26 éves vagyok, és 23 évesen feladtam egy nagyon komoly kapcsolatot azért, mert féltem, hogy ha férjhez megyek, nem lesz elég időm a kutyámra. Ma már bánom.

Vannak barátaim -igaz elsősorban ők is kutyások- de én is azt szeretem a legjobban, ha a kutyámmal lehetek kettesben.

Ő soha nem okoz nekem csalódást, ami az emberekről nem mondható el. De erőt kell vennem magamon, az életet nem szabad úgy leélni, hogy egy állat a legfontosabb..

2011. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, én a cicáimat imádom,kettő van, nem jobban mint a barátaimat de legalább annyira :)
2011. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"ma 19:07"


Tenyleg felre ertettem, sorry. Sztem en is sokkal jobban szeretem oket mint az ismeroseim az oveket:)

2011. aug. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én is így vagyok az enyémmel (9hónapos). Elmegyek valamerre, és alig várom, hogy hazajöjjek hozzá, bárkivel is vagyok. Vagy épp kirándulok vele kifulladásig, mert élvezi, jobbakat kajázik mint én - vadhús, friss máj, .. stb. Nálam is a kutya az 1. magam és a többi ember elé helyezve, de ezt próbálom úgy tálalni kifelé, mintha magamért tenném, vagy venném az adott dolgokat stb, mert a család, párom, többi ember rosszallóan nézeget. Ezt a kérdést amúgy már én is fel akartam tenni:)
2011. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nagyon szereted, de ne ess túlzásokba. Pl. a 19:58-as válaszoló esete már beteges kategória.


Van egy ismerősöm, aki csak azért nem keres munkát nagyobb városokban, mert a magyar vizsláját nem akarja bezárni egy panellakásba. Nélküle pedig nem megy, rövidebb időre sem. Most 28 éves és még mindig otthon él, csak alkalmi munkái vannak (a faluban nincs sok lehetőség), nem tud beszállni az otthoni költségekbe stb. A kutya meg csak 6 éves, tehát valószínűleg pár évig még ez lesz a "sorsa". Szóval van egy határ, ami után már beteges ez a ragaszkodás.


A kutyázás mellett, menj el néha a barátaiddal szórakozni, moziba, beszélgessetek stb. Utána még simán tudsz sétálni és játszani a kutyáddal. Este is veled van.

2011. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Ne torodj ezzel a sok suttyo valaszoloval akik a barataikat jobban szeretik a kutyajuknal vagy azt javasoljak hogy jarj el veluk moziba stb...ha Te ugy erzed hogy a kutyusoddal szeretnel lenni egesz nap tedd azt!!! Ok az elsok. Orokba fogadtad o a te gyermeked es mindenkinel fontosabb. Ezek a buta valaszolok nagy nullak. Biztosan rondak is es nem igazan sikeresek. En eleg sikeres vagyok es Elso a kutyusom. Senki sem fontosabb nala. Gyerekek se. O a legfontosabb a vilagon es igenis egy kapcsolatnal is fontosabb. Ha az uj partner belefer az eletunkbe johet ha nem leves. Neki. Mert a kutya az elso. Szoval ne adj suttyo senkihazihaziak valaszara velenyenyere.
2015. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!