Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan oldjam meg a kutyáim...

Hogyan oldjam meg a kutyáim etetését ha 2 teljes napra el kell utaznom? Szomszéd nincs. (Anya kutya +2db.2hónapos kiskutya)

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a 2 hónapost pedig még jo sokszor kell etetni.ha benti kutyuso én szívesen elvállalnám.nekem 2yorkim van.nálunk is most voltak kicsik,ugyhogy a teljes sterilitás van.:-)
2009. márc. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

van a közeletekben panzió? meg kell kérdezni vállalják-e.


Egyedül hagyni semmiképpen nem lehet Őket!

2009. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szomszédod nincs, de barátaid csak vannak? Legalább egy?!

Ha igazi barát ennyit megtehet. Rokonok? Család?

Ha nics akkor panzióba vinném őket.

2009. márc. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Panzióba csak legvégső esetbe. Két hónapos kutyákat én még másra sem szívesen hagynék és az etetés ugye csak egy szükségletük a sok közül. Szerintem ismerős, barát vagy rokon felügyeletére kell őket bízni, ha mindenképp el kell utazni. Ha ez nem megoldható, akkor szerintem sajnos nem felelősen vállalt állattartásról van szó. Az ő érdekük az előbbre való, hisz mi akartuk őket és nem fordítva.
2009. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
udvari kutyusok. falun lakunk, panzió nincs. Míg csak az anya volt nem volt gond mert, száraz tápot öntöttem neki és azt csipegette.
2009. márc. 26. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
két hónaposan még nincsen meg a teljes oltássorozat, így mindenféle környezetváltozás veszélyes lehet. Én a helyedben elhalasztanám az utazást, hiszen te vagy a felelős kutyákért!
2009. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
bizony ha bevállaltad hogy kiskutyái legyenek akkor kötelességed mellettük maradnod ilyen helyzetben mikor nem megoldható a felügyeletük!
2009. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hova mész???
2009. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
l
2009. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Automata etető ill. itató tál. Vagy keress egy állatszerető fiatalt, aki a suli után ráér és vigyáz rájuk. De nem irtad meg hogy lakásban élsz vagy családi házban.
2010. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!