Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin junior vagy az...

A Royal Canin junior vagy az Acana junior a jobb?

Figyelt kérdés
Bishon Havanese kutyusnak lenne .10 hetesen hozzuk el.
2011. jún. 28. 15:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
49%
royal canin.:)
2011. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Ha a Royal Canin junior a jobb akkor azt veszek neki ,végülis akitől vesszük a kutyát ők is ezzel etetnek ;):)
2011. jún. 28. 15:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Kistestűeknek való tápjukra gondolsz? Juniorban nem tudok nyilatkozni, de én most akarok áttérni Royal Canin-ről Acana-ra mert összetevőjét tekintve jobb az Acana. Viszont juniort még nem néztem, de gondolom sok eltérés nem lehet. Viszont az én kutyámnak (pekingi palotakutya) nincs baja az RC-től szereti, szép tőle a szőre nagyon jó, de ha az Acanatól sincs semmi baja akkor azt kapja tovább. A juniort is ugyanúgy szerette. De ez egyed függő van amelyik kutyának baja van az egyik táptól. Nézd meg melyik jobb neki, de ha ugyan arról beszélünk akkor én az Acana-val kezdenék.
2011. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !Bár az eladó a Royal Canin junior ajánlotta:)de ki pobálom a Acana junior-t is :)
2011. jún. 28. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha azzal etet persze, hogy azt ajánlja. :) Most el kell mennem, de ha vissza jöttem még írok valamit.
2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Acana!

Mi is Royallal etettük,és teljes mértékben megvoltam vele elégedve (kivéve azt,hogy nagyon meghosszabította a bolognese-em lábát :D) egy baj volt vele,hogy csirkehús alapon volt,és a kistestű kutyák egy idő után allergiásak lesznek a csirkére.

2011. jún. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát miután elhozod azzal kell etetni amit eddig kapott. Persze csak addig amíg meg nem szokja az új helyet, új embereket, szagokat stb. Utána azt adsz neki amit akarsz! Én mondjuk a Acana-t ajánlom!
2011. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!a Royal Canin junior-t a bolti eladó ajánlotta de akitől vesszük ő is azzal eteti a kutyusokat .Az Acana mennyibe kerül pl 1 kg?
2011. jún. 28. 17:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd meg melyiknek jobb az összetétele. Én nem etettem RC-nal, de egy tenyésztő azt mondta nekem, hogy ő a kölyköknek acanat ad, mert a rc-tól túl nagyok lesznek.
2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !rendben megnézem melyik jobb összetétele.
2011. jún. 28. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!