Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai staffordshire terrier...

Amerikai staffordshire terriernek (2 hónapos) melyik jobb: Acana puppy junior, vagy acana puppy large breed?

Figyelt kérdés
azért kérdezem, mert valahol azt írják, hogy az amstaff 24-25 kg lesz, akkor elég a puppy junior, de valahol azt hogy 30-35kg és akkor már large breed kell
2009. júl. 17. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Puppy junior. Mivel még kölyök.

Ha nagy lesz,akkor mehet a large breed :)

De nem tudom acanánál hogy,de mi eukanubával etetünk és ott a puppy is be van sorolva,hogy small,medium meg large.

2009. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, de a large breed is puppy :) csak ugye az a kérdés h a sima puppy junior 0-25 kg felnőttsúly a large breed meg 25- nemtudom meddig felnőttsúly :) és az amstaff valahol 25 kiló környékén van
2009. júl. 17. 11:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

Bocsi félreolvastam a kérdést. Azt hittem,hogy a large breed már nem kölyöknek van :D

Szóval szerintem a staffok 28-35 kg körül vannak,szóval az acana large breed mehet neki.

2009. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia nyugodtan adhatod neki a large breedet mi is ezt adtuk neki mivel már 6 hónaposan 25 kg felett volt most 11 hónapos és 35kiló(jelzem nem kövér) szal nyugisan semmi baja sme lesz tőle,sőt... sztem 95% h 30kiló fölött lesz a tied is
2009. júl. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!