Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha Szlovákiából viszek át...

Ha Szlovákiából viszek át kutyát Magyarországra arra kell a kutyának útlevél és csip?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy kiskutyát Szlovákiában. Vámellenőrzés a két ország között már nincs. És azért elég drága a csip meg az útlevél + az oltások. Szerintetek így áthozhatnám a kutyát csip meg ilyenek nélkül?
2011. jún. 28. 18:39
1 2
 11/12 ikszdéé31 ***** válasza:
Hát én is szlovákiából vagyok,és magyarországon vettem a kutyust.Még csak most fogok értem menni és nincs neki útlevele.Ahatáron nincs ellenőrzés ha magyarországon kapnak el akkor az semmi gond simán kimagyarázom magam szlovákiában meg már úgy sem tudják bebizonyitani hogy én honnan vettem...Majd azt mondom hogy nálam van már 2 hete ..
2011. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nem kell,de érdemes.A csip azért kell,hogyha más országban baj történik,akkor tudják azonosítani a kutyát.
2011. nov. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!