Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kezdjek velük? Nem kellene...

Mit kezdjek velük? Nem kellenek senkinek!

Figyelt kérdés
Találtam 5 párhetes kölyökkutyát egy dobozban, az út szélén... megsajnáltam őket, és hazahoztam, de nem tudok mit kezdeni velük, nem kellenek senkinek, nekem meg sok ennyi kutya. Nem tudom pontosan mennyi idősek lehetnek, pépes húst esznek és kecsketejet, a szemük is nyitva van, szóval nem lehetnek olyan kicsik. Mindegyik kislánynak tűnik első ránézésre, így gondolom még nehezebb. Fajtájukat nem tudom megállapítani, fekete kis pockok pár világosbarna folttal a pofájuknál, az biztos hogy keverékek.
2011. jún. 28. 22:20
 1/4 anonim válasza:
próbáld elajándékozni, hirdetni őket. melyik városban lax? mert 1ik ismerősöm szeretne kis méretű lány kiskutyát :)
2011. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerd a kornyek beli menhelyek segitseget. Hirdessd oket ujsagban, plakatolj, internet: netboard.hu gazdikeresek.hu expressz.hu
2011. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: szívesen adnék egyet, de sajnos nem tudom garantálni, hogy kisméretűek lesznek :D sőt, ahogy nőnek, szerintem inkább nagy kutyusok lesznek belőlük :)

Egyébként budapestre tudom behozni őket, a környéken lakom.


2. válaszolónak: a menhelyek mind tele vannak, elutasítanak. a hirdetésre meg nem válaszol senki...

De köszönöm a tippeket, próbálkozom tovább!

2011. jún. 29. 10:27
 4/4 anonim válasza:

internet:


www.haziallat.hu

www.express.hu

www.apronet.hu


stb..


Tegyél fel egy fényképet, és hogy ajándékba elvihető.

2011. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!