Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar kint lenni a...

Miért nem akar kint lenni a kiskutya?

Figyelt kérdés
Elhoztunk egy keverék kiskutyát, mert sajnáltuk volna, hogy mi lesz vele:S 3 Napig a garázsban volt, hogy szokja a környezetét, de minden nap voltam kint vele. Ma is ki akartam vinni az udvarra mivel kint lesz majd ha nagyobb lesz. De egyszerűen nem akar kint lenni. Gondol egyet és vissza bemegy és nem jön ki hiába hívom. Hogy tudnám rászokatni hogy kint legyen?
2011. jún. 29. 10:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na szóval a kérdezőnek én is azt tudom javasolni hogy nyisd fel a garázst, és engedd neki hogy ő fedezze fel a kertet, de ha nekem nem lenne gond, akkor esetleg azért lehetne hogy ott 'lakjon' a garázsban, ha ott érzi magát biztonságban.

És az igaz hogy nem itt kéne vitatkozni, de az Nj-nek ruháról az a véleményem hogy én nem egy kutyát ismerek, aki örökké a falba dörgölőzik..

2011. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!