Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki vagy Jack Russel?

Yorki vagy Jack Russel?

Figyelt kérdés

12 éves fiú vagyok állatkedvelő van 1 lovas versenyzek vele és még szeretnék egy kiskutyát is a 2 fajta között vacilálok

szerintetek????


2011. jún. 29. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a jack russel terriert választanám. Ő nem olyan kicsi mint a yorki.
2011. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Jack Russel :) Szerintem sokkal aribb :)

nézz körül itt:

[link]


[link]

2011. jún. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha zsebkutyát akarsz, akkor yorki, ha soha le nem merülő futó és labdaautomatát, akkor jack russelt. De a soha le nem merülőt szó szerint értsd, a nap 24 órájában előtted fog ácsorogni labdával a szájában, hogy dobd már el.
2011. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jack Russel,egyértelmű. Főleg hogy még lovagolsz is. :) Ha gondolod tudok adni telószámot kiskutya ügyben.
2011. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Jack russel szerintem! Okos kutya nagyon
2011. jún. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
vagy menj el egy állatmenhelyre, rengeteg kutyus szeretne gazdit
2011. jún. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én menhelyre mennék a helyedbe :)

De ha e kettő közül kellene választani akkor egy sima szőrű jack russel terriert vennék tk-esen :D

2011. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha első kutya és az életkorodból adódóan is inkább a Yorkit javaslom, kedves társasági kutya. A Jack Russel örökmozgó és mint terrier, nagyon önfejű, ezért első kutyának és gyereknek semmiképpen sem javaslom. A keverék kutyák pedig egészségesebbek, nézz körül egy nagyobb, nevesebb menhelyen, ott segítenek is kiválasztani a leginkább neked megfelelő kutyust. ;-) Ne felejtsd, hogy egy kutya nagy felelősség: rendszeresen etetni, sétáltatni, játszani kell vele, oktatni, oltatni, felszedni utána a végterméket, ügyesen megoldani vele vagy nélküle a nyaralást, stb. Ugyanakkor végtelen szeretete és vidámsága miatt mindez megéri, felelősségre nevel, formálja a személyiséget. Felelős döntést és sok boldogságot! :-)
2011. jún. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
12 fiú ? + ló hmm egyik se :) magyar vizsla iszonyatos mozgás igény [ami nem árt ha van ló is ] és az sem árt ha látod is a lóról a kutyát :D ha csak a 2 fajta jön szóba akkor JR
2011. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPP JACK RUSSEL TERRIER!!!

nekem mindenképp szimpibb lenne egy olyan fiú akinek jacka-e van...

2011. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!