Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól kezd ezüstösödni a...

Mikortól kezd ezüstösödni a Yorki?

Figyelt kérdés
6 hónapos az enyém,a feje már elég "ezüstös",a teste kb mikor fog ?Ha FAJTATISZTA akkor minden esetben ezüstös lesz?
2011. nov. 6. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyém 1,5 évesen kezdett ezüstösödni, de a háta még mindig fekete! A yorkim fajtatiszta.
2011. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, hogy a standard milyen árnyalatokat enged, de ha körülnézel néhány jó nevű kennel fotói között, ott azért látni, hogy vannak sötétebb és világosabb tónusok is. Az én yorkim 5 éves lesz, és az elmúlt 2 évben világosodott elég sokat.

Egyébként a fejük kezd először világosodni, a testük később.

2011. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)
2011. nov. 6. 20:42
 4/4 anonim válasza:
Az enyém 3 hónapos, a feje már kezd világosodni. A szülei világos tónusúak voltak. Szerintem minél később ezüstösödik, annál sötétebb marad. Láttam olyan yorkit, amelyiknek felnőtt korában is fekete volt a háta.
2011. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!