Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy nyírjátok a yorkitok...

Hogy nyírjátok a yorkitok körmeit?

Figyelt kérdés

Van hozzá az a speciális olló, de ha körömvágásra kerül a sor, nem engedi, nyüszít, fél, mintha a torkát akarnám elvágni. Alig vágok a végéből (jóval többet kellene) egy évben egyszer, mégis fél. Minden köröm után adok neki jutalomfalatot, de mégis...

A körmét úgy vágom, ahogy kell, oldalra fordítva az ollót, hogy ne repedjen be neki.


2011. jún. 30. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
a Yorkimat én kutykozmetikushoz 200Ft-ért levágja nekem és évente kell csak...:)
2011. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem szoktam nyírni.Mivel a körmét vágni kell...a szőrét kell nyírni.
2011. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves 2.: kinyalhatod! :)
2011. jún. 30. 18:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd kutya kozmetikushoz és majd ő levágja! És ugyan úgy kell vágni mint a többi fajta kutyának!
2011. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
el szoktam vinni, de ő soha sem vágja le, mert nem meri...:/
2011. jún. 30. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk az állatorvos ingyen levágja és még a bűzmirigyét is kinyomja teljesen ingyen...mondjuk mi már rég egy orvoshoz visszük és nekünk már azért nem számolja fel.. de amúgy a kozmetikus is levágja.
2011. jún. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
milyen kutyakozmetikus? Én még ilyet nem hallottam hogy kutyakozmetikus nem meri levágni nálunk még a bűzmirigyet is kinyomja!
2011. jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mondjuk rendesen kéne mozgatni....akkor lekopna a körme...-.-'régen nekem is volt Yorkim és a 13 év alatt amíg élt szegénykém egyszer sem kellett vágni a körmét mert eleget mozgott..
2011. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!