Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csajok ti miért vagytok...

Csajok ti miért vagytok meghülyülve a kutyaruháért?

Figyelt kérdés

a mai nap láttam amint egy szőke plázacica kutyát sétáltatott:

elöl egy barna boxert cuki rózsaszínű ruciban kis fehér csontokkal, az oldalán pedig vezetett egy pincsit fekete ruhában lángnyelvekkel szögecses nyakörvvel.

az ilyen normális?

esküszöm jobb volna ha a kutyaruhát betiltanák a petárdát pedig ingyen osztanák köztereken...

valaki más vélemény?


2011. jún. 30. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Jól nevelt, boldog kutyák voltak? Igen? Akkor meg nem mindegy? (Bár ez elég bizarr nyáron, bár lehet tájékozatlan vagyok.. van valahol hó az országban? -15 fok?)
2011. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

épp ez az...

ráadásul hogy néz ki boxeren a pink ruha...

2011. jún. 30. 21:09
 3/12 anonim ***** válasza:
ezt én se értem nekem is van kutyàm a mi orszàgunkba ezerszer hidegebb van és itt senki sem ad a kutyàra ruhàt én sem.szerintem ez most trendi azért.L
2011. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Pink nem jó? Mert szerinted milyen színű, mintázatú, szabású ruha állna jól egy boxernek? :D
2011. jún. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
én lány vagyok és ellenzem a kutya ruhát.. ha le van vágva télen a kutyám szőre( bichon) akkor is egy egyszerű piros ruhája van amit adok rá..ha nagy a szőre akkor nem adok rá soha semmit ...amúgy télen a rövid szőrű kutyáknak nem hülyeség a ruha mert fázhatnak ők is.. de nyáron azért durva ..a pláza p*áknak fogalmuk nincsen a kutya tartásról ők csak divatból tartanak kutyát..
2011. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez semmi másról nem szól, mint arról, hogy őt vegyék észre.

Egy normálisan gondolkodó embernek (akár lány, akár fiú) ilyen nem jut eszébe.

2011. jún. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én lány vok, és nem vok oda a kutyaruhákért. Ámbár kicsi kutyának télen a kabát teljesen rendben van szerintem, de nyáron??? Nyilván olyan trendinek gondolja a dolgot.
2011. jún. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jó igazatok van. ezer bocsánat minden csajnak/lánynak/nőnek aki ellenzi vagy legalább nem erőltet kedvencére ruhát.
2011. jún. 30. 22:24
 9/12 anonim ***** válasza:
undorító a kutyaruha, és az is aki ráadja ezeket a szerencsétlen állatokra.Jó, ha rövid a szőre és nagyon hideg van , elmegy egy kis kabát. de ennyi
2011. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem egy fekete menhelyi keverékem van és olyan rövid a szőre mint a törpe pincsernek.csak akkor adom rá az egyetlen ruháját mikor 0fok alatt van a hőmérséklet.de én sem szeretem ha egy kutyán csak úgy nyáron van valami kis "cukimuki" ruha vagy valami
2011. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!