Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit értenek az emberek ez alatt?

Mit értenek az emberek ez alatt?

Figyelt kérdés
Ha valaki azt mondja nekem hogy egy kutyával napi 3-4 órát kell foglalkozni az alatt mit értenek?Mit tudok annyi időn keresztül a kutyámmal csinálni?
2011. jún. 30. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

én sétálok olyan órát másfél órát velük. kb 1 órát gyakorlunk (ringdresszúrát, behívást, apportot). és kb egy fél órát játszunk,labda,kötél

amikor kölyök akkor a tanulás elosznik napi 5-6 alkalomra,de akkor az rövidebb idő, mert a kölyökmég nem tud koncentrálni olyan sokáig

2011. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem: Fél óra tanítgatás. Másfél óra séta. Nap többi részében simogatod, játszasz vele, adsz neki ételt-italt, korrigálod ha rosszat csinál. Ez kitesz kb. 3-4 órát összesen.
2011. jún. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ebbe bele tartozik a napi 2 vagy 3 szori séta akkor egy kis engedelmesség gyakorlása ,tanítása pl ül ,fekszik stb.. illetve játék...

én egy nap annyit foglalkozok a kutyámmal amennyit tudok sétáltatom elengedem a parkba akár egy órát is kint vagyok vele, trükköket tanítok neki.. ha kell megfürdetem vagy kifésülöm a szőrét.. illetve etettem és sok szeretettet kap..

2011. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezzel énis így vagyok:)
2011. júl. 1. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég szomorú, ha nem tudod elképzelni, hogy mit lehet vele ennyi ideig csinálni. Ha van időm, bármennyit el tudok vele tölteni tartalmasan, hasznosan.

De konkrétan ennyi kell-t egy borderre szoktak javasolni, vagy hasonló pásztorkutyákra, jack russelre, szóval az igazán pörgőseknek.


Border gazdi ismerősöm így csinálja: reggel futnak egy szigetkört, az kb. 45 perc, de ugye oda is kell érni, meg vissza is. Ebéd után másfél óra, nagyrészt tanulás, persze nem másfél óra aktív tanulás, hanem közben szünetek, játék. Este pedig másfél-két órát van kint a parkban velünk, kb. 10-15 kutya társaságában.

2011. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezek mellett még dolgozik is az ember, vagy iskolába jár. nekem amstaffom van, 3szor sétál, elengedem, otthon játék, fésülgetés, na meg munka elé van állitva. különbözőtrükköket tanul.
2011. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Napi 3-4szer le kell vinni sétálni, aztán gondozni, játszani vele, tanítani, esetleg feladatokat adni neki, etetni-itatni.
2011. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-3 órát sétálok velük majd játszok velük, betanítom a kutyáimat trükkökre.
2011. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekunk:

Napi 3-4x 5 perc tanulas.

reggel 40 perc seta, kora delutan 1,5 ora, este pedig 1 ora.

emellett ha fesulni, furdetni kell, az kulon ido, na meg a jatek, ami a setan kivul van.

2011. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!