Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék nagyon jó...

Hol találhatnék nagyon jó tenyésztőtől westie kutyát? Hogyan vehetném fel vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

-magyar kennelek

2009. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl:E-mailen vagy telefonon, és utánna személyesen is.
2009. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

O'la la kenel Szőke Zsuzsát ajánlom figyelmedbe Westi lapon megtalálod a tenyésztők között. Nagyon jó, és szép kutyái vannak. Nekünk is tőle van egy már nagyon öreg 16. évében van de még bírja magát. Imádjuk.

Sok síkert :)

2009. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

utolsónak

nagyon köszönöm

tudnál esetleg linkelni egy honlapot?

megköszönném

és ti "annak" idején mennyiért vettétek?ha megkérdezhetném.

még tartod vele a kapcsolatot?

köszönöm a válaszokat

2009. márc. 28. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem az utolsó vagyok, de tessék:

[link]

Pont nem rég születtek kicsik!:)

2009. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én kérdeznék csak, tudom hogy akkor új kérdést kéne feltennem... De itt ezen a [link] -s oldalon egy westie mennyibe kerül? Mert sajnos nem látok kiírva árat, törzskönyvel, (és esetleg, de nem fontos törzskönyv nélkül) ha tudnátok árat mondani?
2009. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló: írj egy e-mailt a tenyésztőnek és kérdezd meg az árat :)
2009. márc. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

megnéztem az oldalt.elég szimpatikusnak tűnnek a kuytusok.szépek meg minden

azt hiszem én is írok neki egy mail-t de ha valaki már esetleg vett ettől a tenyésztőtől kutyust,megírná hogy mennyiért vette? előre is köszönöm

2009. márc. 28. 11:33
 9/12 A kérdező kommentje:

jah és ha valakinek van ettől a tenyésztőtől kutyája az nem linkelne be nekem rólla képet?

ha linkelnétek előre is nagyon megköszönném

2009. márc. 28. 11:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Az O'Lala, a Happy White, a Westray és a Surprise west higlandek a legjobbak az országban. Máshonnan minőségi kölyköt nem kapsz :) Ők komoly tenyésztők, az áraik valószínűleg kicsit borsosak, de gondolkodj el azon, megéri-e neked a kiskutyádra a garancia, és hogy 100%-ban minőségi, később megfelelően fejlődő, gyönyörű kölyköt veszel-e, akivel akár kiállításra is elmehetsz? Mindenképpen FCI és MEOE eltál bejegyzett kölyköt vegyél, a szaporítók már olyan elfajzott, rossz idegrendszerű, west higlandre nem hasonlító kölyköket produkálnak, hogy hajaj...
2009. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!