Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos vagy 7 hónapos...

Pinky1981 kérdése:

4 hónapos vagy 7 hónapos westie kiskutyát hozzak el tenyésztőtől? Van egy 5 hónapos kisfiam.

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
sztem a 4 hósat hozzd el :) csak vigyázni kell h a kicsi ne bántsa (felügyelet nélkül ne hagyd kettesbe őket :D)
2009. júl. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. vok mondjuk a kicsi még elég picurka ahoz sztem h bántsa de sok sikert a kutyaneveléshez és jó kutyázást
2009. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Megfelelő szocializáció esetén bármelyik kutyust elhozhatod, szerintem. Sőt! A nagyobb esetleg már szobatiszta is,/igaz, 4 hósan már a kicsi is simán az lehet/

így higiénikusabb a baba mellé.

Szerintem azt válaszd, amelyik barátságosabban közelít feléd, játszik veled, nem túl félénk, de nem is tolakodó.

Ha "jó" helyről való, mindegy, melyiket hozod el.

Üdv.

2009. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztosra eldöntötted, hogy kutyát akarsz, mert ugye nem lesz egyszerű egyszerre kutyát és gyereket is nevelni, én inkább a 7 hónaposta hoznám. Mire a kisfiad elkezd mászni addigra a most 7 hónapos kutya már biztos szobatiszta lesz. Mire futhatsz a gyerek után addigra a kutya már talán egy kicsit komolyodik. A most 7 hónapos már nem rág mindent szét, túl van a fogváltáson, egyszerűbb lenne vele.
2009. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak teljesen igaza van!

Egy 7 hónapos kutyával már könnyebb, mint egy 4 hónapossal és ez nálad azért egy 5 hónapos csöppség mellett szempont kell, hogy legyen. A többit az utolsó már leírta. ;o)

2009. júl. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm a kedves válaszokat.
2009. júl. 10. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!