Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak egy kérdés. Milyen...

Csak egy kérdés. Milyen kutyát vehetnék?

Figyelt kérdés

Igazából nem kell kutya csak kíváncsi vagyok h milyent vehetnék...

Leírás:

7-8éve kutyázok (intenzíven 2-3 éve ez azt jelenti hogy 3 éve tanítom is őket)

Nagy kertem van és 2 másik kutya közepes méretűek beagle méretűek.

De bent is lakhatna a kutya.

Kerítésen átfér egy nagyobb tacsi nagyságú kutya de a nagyobb testű kiugrani nem tudna!

Sétáltatni nem igazán tudnám de mindennap le tudnám futtatni mondjuk labdázással a séta is megoldható 2-3 naponta de hetente 2* bizti.

A kutyáim jól kijönnek a többiekkel így ez se akadály!

Kb. ennyi kérek tippeket!

Esetleg úgy is jöhetnek h a 2 kutya nem lenne!

Csak ő egyedül.

Ja és ne írjátok h menhelyi korcs mert én fajtisztákra vagyok kíváncsi.


2011. júl. 2. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
német juhász , vizsla, berni pásztor , még egy beagle XD,labrador .....
2011. júl. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi ha ez nem kivehető nem beagle kutyuk keverékek anyja lánya de beagle nagyságúak kb.
2011. júl. 2. 19:36
 3/13 A kérdező kommentje:
am köszi!
2011. júl. 2. 19:36
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Menhelyi korcs? Szánalmas vagy! Neked nem való kutya! Van így is kettő, minek még egy? Amúgy meg egy fajtatiszta kutya 70-80ezer Ft-tól kezdődik! '-.-
2011. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Azért a menhelyi korcson egy kicsit kiakadtam. Főleg úgy, hogy két keverék kutyád már van.
2011. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
"Milyen kutyát vehetnék?" Ilyen hozzáállással neked NEM való kutya...
2011. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

basszus

a farkasok a természetben akr 12 órát is gyalogoltak, sétáltatni nem csak a lefárasztás miatt kell, hanem az új szagok stb miatt, tehát napi legalább 30-30 perc az kell! vigyed a másik 2őt sétálni, addig kérdést se tegyél fel. és menhelyi korcs? vegyél egy plüsskutyát.

2011. júl. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hát igen gondoltam h ez lesz na mindegy nem kell ilyenekkel törődni akik nem tudják jól értelmezni a kérdéseket...

Am az én két kutyám is menhelyi nagyeszűek azért írtam ezt a kérdést h megtudjam milyen kutya illene ide de világosan oda írtam h nem szeretnék több kutyát hát ja mit várjon az ember azoktól akik csak egész nap a gép előtt ülnek és dunsztjuk sincsen arról h hogyan élek...

Pfff szánalom...

2011. júl. 2. 20:28
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves értetlenkedők'

azért írtam h menhelyi korcs mert a legtöbb ilyen kérdésekre azt szokták írni h hozz a menhelyről egy kutyus és NEM SZERETNÉK TÖBB KUTYÁT ja és megtudnám venni 100 ezerért is de nem kell!


Felfogtátok?(nem hinném)

2011. júl. 2. 21:13
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
te amikor ilyen kérdést teszel fel, mit kapsz?:/
2011. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!