Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik kutyus...

Szerintetek melyik kutyus aranyosabb?

Figyelt kérdés

Normális válaszokat kérek!

[link]


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat


2011. júl. 2. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A fekete :) De talán csak, mert a kolim hasonló kutyát fogadott be, és iszonyú drága volt :)
2011. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
hát nekem egyikse szimpi : D de mind a kettő aranyos így kinézetre. attól függ, h hobbinak kell, vagy házat őrizni...
2011. júl. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarok semmi rosszat mondani. Ez csak az ÉN véleményem. Nem vagyok túlságosan oda a kis ölebekért, meg csivi szerű kutyusokért, és szerintem az a fekete kutyus eszméletlen ari. De ahhoz képest, hogy a csivavákért (ha egyáltalán az, mert nem vagyok túl jó fajtaismerő) nem vagyok oda, hát ahhoz képest ő is nagyon aranyos. Én sose tudtam választani, ha arról volt szó, hogy melyik kutya aranyosabb. Úgyhogy a saját véleményem alapján biztosítalak, hogy mindketten írtó aranyosak! :D
2011. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

fekete

ez milyen fajta?

2011. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia!


Egyértelműen a mudi! Már meg sem ismerik a magyar fajtákat, látod? Elég szomorú...

Még az állatorvos is jobban örül, ha én megyek a mudimmal a sok külföldi kutya után. Hajrá, magyar fajták!

2011. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mindegyik aranyos de szerintema fekete utyus aranyosabb.
2011. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 xnorkax ***** válasza:
Nekem a fekete jobban tetszik, mert ő még olyan számomra elfogadható méretű. :) DE persze mindkettő aranyos.
2011. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szoktam külömbséget tenni a kutyik között de a csivi szerintem cukibb!:)De mind2 nagyon édi!
2011. júl. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A fekete nem mudi hanem egy közepes testű keverék ...

De biztos van benne mudi is ...

Köszönöm mindenkinek a válaszát

2011. júl. 3. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:

szia!


Lehet, hogy nem fajtatiszta mudi, de 95%-ban mudi jellegű. Nekem mudim van, ugyan így néz ki :))


[link]

2011. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!