Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelt egy fapálciká...

A kutyám lenyelt egy fapálcikát (ami a jégkrémhez van) Lesz valami baja, vagy a gyomosav szétmarja vagy ki tudja kakilni? /lehet h kettérágta/

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 19:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Vedd észre magad! Oks? :P:D Ameddig nincs semmi baja addig nem viszem orvoshoz. Mellesleg felhívtuk és azt mondta h nem kell elvinnünk. Erről ennyit. :D
2011. júl. 11. 09:46
 23/24 sippara ***** válasza:
Ha az állatorvosunk ekkora oltári baromságot mondana a saját SZAKMÁJÁVAL kapcsolatban, azzal a lendülettel váltanék dokit.
2012. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de még hátha jól jön valakinek.

20 kg körüli 5 éves Border colliem nyelt le fagyipálcikát* egyben szombat este. Figyeltem, evett, ivott, kakilt mint ha mi sem történt volna. Hétfő este elvittük a dokinkhoz, megtapogatta és azt mondta, hogy amíg eszik és kakil rendesen, nem púposít, nem hány és nem nyáladzik, addig csak figyeljem, valószínűleg átmegy rajta. Péntek délután kikakilta.

Szerintem érdemes elvinni dokihoz, de ha ekkora kutya és fagyipálcika, akkor szerintem(!) nem kell ügyeletre szaladni. De minden eset más



(*kocsiból szálltunk ki és kikapta a kezemből. Akkor még csak 2 hónapja volt nálam, nevelés folyamatban)

2020. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!