Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelt egy fapálciká...

A kutyám lenyelt egy fapálcikát (ami a jégkrémhez van) Lesz valami baja, vagy a gyomosav szétmarja vagy ki tudja kakilni? /lehet h kettérágta/

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 19:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Így jártunk 2 hete, nem marta szét, 2 nap múlva kijött egybe /hál'Isten/"


Ez a kutya biztos nem tudta azt, amit az állatorvos.

2011. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Az se mind1 hogy kiskutyáról vagy már nagyról van szó, meg az se hogy milyen fáról. Amúgy max kijön egybe. Ennyi. De szerintem csak olyan helyekre írj ahova tudszis értelmes választ adni, nem csak másokról copyzni. :/ :D Am valószínüleg nem rád fogok hallgatni.
2011. júl. 4. 14:21
 13/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok második vagyok.Nem tudom,hogy mennyire számít,de az én kutyám 20kg körül van.Mi is gondoltuk szétmarja,legalábbis reménykedtünk,de hidd el,hogy kajak egybe jött ki 2 nap múlva.Amúgy semmit nem vettünk észre rajta,hogy rosszul lenne,vagy másként viselkedne,kakilt is rendesen,aztán egyszer csak kijött a pálcika.Ezután óvatossabbak leszünk.
2011. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
:) És hány éves a kuytusotok? Milyen fajta? Am örülök hogy szerencsésen megúszta. A miénken sem látszik semmi. Hát ha gyomorsav mégsem jön be akkor remélem kitudja kakilni egybe. :)
2011. júl. 4. 14:41
 15/24 anonim ***** válasza:
Keverék,kettő lesz szeptemberben.Remélem a tietek is kikakilja,írjál majd.
2011. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is remélem.:) Modjuk már elég sok mindent megevett a cipődaraboktól kezdve a hajgumiig. Kis gyagya :D De imádom. Majd irok, hogy mi lett. :)
2011. júl. 4. 14:51
 17/24 anonim ***** válasza:
A mienk is mindenevő:)sajnos,ok majd írj!
2011. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A húsevők és a növényevők emésztőrendszere többek között abban is különbözik egymástól, hogy a húsevőknél nincsenek jelen azok a mikroorganizmusok, amik a cellulóz megemésztéséhez szükségesek. Önmagában a gyomorsavban lévő sósav ehhez nem elég (pl. a fa még 15%-os sósavban se oldódik, ezt saját tapasztalatból tudom). A kutya emésztésével kapcsolatba itt is írnak erről:


[link]


Idézek belőle:


„Számára a túlzottan sok ballasztanyagot (elsősorban emészthetetlen növényi rostokat) tartalmazó táplálék adása előnytelen, sőt emésztési problémákat okozhat.“

2011. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Oks...nekem mid1. Te biztos jobban tudod. :P
2011. júl. 4. 16:00
 20/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére kikakilta egészben :D
2011. júl. 8. 16:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!