Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 kg-os Select Gold száraztáp...

15 kg-os Select Gold száraztáp meddig elég egy 20 kg-os amerikai staffordshire terriernek?

Figyelt kérdés
Mozgékony, 2 éves szuka, átlagos életmóddal.
2011. júl. 4. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az adagolást. Nagy valószínüséggel egy hónapra
2011. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Picivel talán több mint egy hónapig, de az adagolási útmutatót is olvasd el és csak annyit adj neki amennyi rá van írva.
2011. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit több is, mint egy hónapra.
2011. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké köszi
2011. júl. 4. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. 1-1,5 hónapig.

Off: szerintem ne adj neki ilyen tápot, mi is próbáltuk, alig van benne hús, a nagy része gabona, ahhoz képest meg nagyon drága. Fénytelen lett a szőre, gyöszös lett. Mióta váltottunk, jobban izmosodik, energikusabb, szebb a szőre, és nem megy a hasa.

2011. júl. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudjuk, most eszik ilyet először. Édesapám vette neki, a hétvégén a Fressnapfba ajánlották, hogy ez jó, ez kiadós. Na meglátjuk, de ha rossz tapasztalat lesz belőle, akkor kilőjük. Amugy kis bélpoklos kutyus, mindent megeszik, tápokba, de mégis azért nekivalót adunk. magyarul nem tescos tápot. De köszi a figyelmeztetést.
2011. júl. 4. 13:33
 7/7 Tyler913 ***** válasza:
Kicsit kesoi a valaszom,de en is hasonlokeppen jartam.Marmint a Fresnapfban megprobaltak ram tukmalni a Select Goldot,mondvan hogy ez a legjobb ar/ertek arany,mindent tud amit a nagyok,stb.Kozben megneztem az osszetevoit,es a 40%-a rizsliszt,van vagy 8%-os hustartalma.Egyebkent en is nagy gondban vagyok,mit vegyek a kicsimnek.Vegul Pro Plan Large Breed Robust-ot valasztottam,remelem,az bevalik.
2011. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!