Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyánknak? Sos

Mi lehet a baja a kutyánknak? Sos

Figyelt kérdés

Gyenge, nem evett, pénteken az állatorvos látta, azt mondta szorulása van, kapott hashajtót. Tegnap még rosszabbul lett, kihívtuk az ügyeletes orvost, aki szerint májproblémája van és közre játszik az is, h túlsúlyos. Kapott 3 injekciót. Szóval nem eszik, csak iszik, nem mozog, csak fekszik és nyöszörög. Ivás után nem sokkal pedig kihányja azt a kis vizet is. Mit csináljunk vele? Már hatnia kellett volna a gyógyszernek? (kb 24 órája kapta) Azt mondta a doki h meg fog gyógyulni és utána diétáznia kell majd.

10 éves kistestű kutyusról van szó.


2011. júl. 4. 15:25
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
köszi igen odavittük
2011. júl. 4. 19:15
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi a blöki baja, tudjátok már?
2011. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Alaposan megvizsgálta a doki és megállapította h gennyes méhgyulladása van, ami igen gyakori idősödő szuka kutyáknál.(emiatt sem értem h a másik 2 kontár orvos h nem tudta, még azt sem kérdezték meg h fiú-e v lány...)

kapott infúziót és injekciót erősítőnek h ma reggel megműtsék, de sajnos az éjszakát már nem érte túl, mivel előrehaladott volt az állapota :'(

Ha nem kezelik félre akkor még élne, szegényt úgy sajnáljuk, ráadásul szörnyű fájdalmai voltak :((

2011. júl. 5. 13:40
 14/24 anonim ***** válasza:
részvétem..
2011. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
köszi:(
2011. júl. 5. 13:52
 16/24 anonim ***** válasza:
szegény kutya! Sajnálom! Azért a két sintérnek elmondanám, hogy mit tettek!
2011. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom szegényt. Volt hasonló esetem, szerencsére nekünk a dokink telefonon keresztül megmondta, hogy szinte biztos, hogy ez a gond, az idősödő ivaros szukák több, mint 70%-ánál előfordul, nekem rögtön mondta, hogy csak holnap tudja megnézni, de enni már semmiképp ne adjak neki, mert szinte biztos, hogy azonnali életmentő műtét lesz :( Így is rohadt nezen épült fel, már nagyon bánom, hogy nem ivartalaníttattam időben, mi is még napokig infúzióra jártunk, meg minden.


Szemét egy betegség, ráadásul ha elég szűk a hüvelye, akkor nem is lehet észrevenni, csak akkor mikor már szétnyílt a méhe, és szétfertőzte az összes belsőszervet.


Szemétláda egy betegség, egyszer kellett, hogy találkozzak vele, azóta is mindenkit az ivartalanításra buzdítok.

Részvétem a kutyus miatt, és nagyon sajnálom, hogy így alakult, és ilyen nemtörődöm dokikat fogtatok ki :(

2011. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

az összes tünete megvolt!

hogy lehetnek ilyenek!!??

2011. júl. 5. 14:01
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem értenek hozzá. Marha nehéz jó dokit találni, a legtöbb rutinból bead egy kis antibiotikumot, meg egy kis gyulladáscsökkentőt, mert ezek mindenre jók, aztán mond valami blöfföt, hogy szerinte ez vagy az a baj.


A másik fele meg az, hogy a legtöbbjük nem mondhatja, hogy fogalmam sincs mi a gond, mert a gazdik faképnél hagynál, holott az esetek 80%-ában tényleg fogalmuk sincs. El kellene végezniük néhány vizsgálatot, hogy kiderüljön, arra viszont a gazdiknak általában nincs pénzük, így marad a blöff, meg a szurik, azon az alapon, hogy azért többször segítenek, mint ahányszor nem.

2011. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

köszi!

mi nem gondoltuk h ivartalanítani kellene, mivel utcára nem tud kimenni, gondoltuk ha kell kiskutya hozunk hozzá fiúkutyát. Pár éve megpróbáltuk, de nem hagyta magát a kannak. Szóval sose volt kölyke.

Hát igen, a vérkép szerint nagyfokú gyulladása volt már :(

2011. júl. 5. 14:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!