Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze lehet szoktatni egy kan...

Össze lehet szoktatni egy kan 4éves palotapincsit, és egy 6hetes beagle kan kiskutyát?

Figyelt kérdés
én úgy tudom, hogy anagyobb testű kutyák, jobban eltűrik a kicsiket. ez hogy van? az én kistestű palotapincsim elfogja tűrni a kutyut?
2011. júl. 4. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
El fogja tűrni, persze! Csak azt a változást észleli, hogy a falkába új tag került. Teljesen mindegy mekkora, kutya és ez a lényeg.
2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát csináljátok úgy, hogy eltűrje. Megenni biztos nem fogja, miután fizikailag képtelen rá :)) Szoktassátok össze őket rendesen, és nem lesz baj, pláne ha a pincsi kutyákhoz van szoktatva.

Az mondjuk nem árt, ha legalább az egyiket ivartalanítjátok, nagyban növeli az esélyét a problémamentes együttélésnek.

2011. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
végre értelmes válaszadók! köszönöm!:)
2011. júl. 4. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1952187-most-..


Szerinted akik itt válaszoltak neked nem voltak értelmesek?

Szégyelld magad! Neked egy bogár sem való, nemhogy kutya!

2011. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hetes kutyát pedig nem hozunk el az anyja mellől! Pont ezzel idézed elő, hogy ne jöjjenek ki a pincsivel, mert kimarad az a nagyon fontos 2 hét, amikor az anyja és a testvérei mellett megtanul sok mindent, amire a későbbiek során elengedhetetlen lesz ahhoz, hogy jól kijöjjön a fajtársaival!
2011. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jav.: amire helyett ami
2011. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!