Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek kedvező áron...

Szerintetek kedvező áron vettem a Beagle kutyust vagy drágán?

Figyelt kérdés
Vettünk egy beagle kislányt 12 hetes, a kutyus szülei tenyészszemlések,képességvizsgásak,sok kiállítási eredménnyel és az apuka munkavizsgával rendelkezik. Megkapta a parvó és 2 kombinált oltást. Rendszeresen féregtelenítve van,chipezve,törzskönyvezve,minőségi táppal etetve. Szerintetek megért 45000 Ft-ot?
2011. nov. 9. 21:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyen paraméterekkel minimum 80-nál kezdődnek a kutyák.
2011. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
4%
Drága,főleg,hogy ha csak a fajta miatt fizettél ennyit...
2011. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon olcsó volt! Biztos, hogy nincs itt valami átverés?
2011. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%

menhelyen ingyen odaadták volna...



nem tudom minek csodakutyát venni....büdöset sza.rik az is

2011. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A jótállási jegyet fizettem meg, hogy gondos gazdától van és rendszeresen ápolva van a kutyus, kisfiamnak vettem, lakásban tartjuk majd. Szívem szerint menhelyből fogadtam volna, de a fiam érdekében nem tehettem. Talán majd, ha lesz családi házunk..tervezzük, hogy lesz! Akkor fogadok örökbe ígérem egy nagytestű, cuki kutyust is :)
2011. nov. 9. 22:07
 6/26 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem egy ilyen jó felszereltségi kutyust igen jó áron vettél meg főleg a fiadnak kedvességből, ez nagyon szép dolog!!! :)
2011. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
13%

Azt mondanám, hogy gyanúsan jó ez az ár...

Amúgy miért, a fiad megbetegszik a törzskönyvezetlen állattól, vagy mi volt az örökbefogadás akadálya? Nem számonkérés, csak tényleg érdekel, én évekig jártam menhelyekre, jellemre meg egészségileg is kifogástalan kutyák tömkelege volt bent.

2011. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igazából a menhelyen található felnőtt kutyák természetétől félek, nem tudni miért került ebbe a helyzetbe szegényke, elszökött vagy szimplán kidobták, mert rosszalkodós, szófogadatlan volt, a hülye gazdája miatt. Ezért nem menhelyről választottam 2 éves gyerek mellé kutyát, így is tartanom kell majd attól, mikor lesz könyékig a kutya szájába, minde lépését figyelem majd, de lehet én vagyok túlreagálós..igen, mondják is itthon..Az vagyok! :)
2011. nov. 9. 22:52
 9/26 A kérdező kommentje:
Egyébként alkudtam, vagyis nem. Csak nem akartam 60 ezret adni érte, a gazdi meg felajánlotta ezt az árat! Aztán osztottam, szoroztam és szerintem is jól jártunk! Vagy inkább várjuk meg, míg itt lesz a kutyi. :)
2011. nov. 9. 22:55
 10/26 anonim ***** válasza:
23%

A felnőtt kutyának legalább már kialakult jelleme van, a kicsiből meg a fene tudja, mi lesz. Meg amúgy minden kutyából lehet jó családi kutyát csinálni, legalábbis akármelyik kedvesnek tűnő menhelyi keverékből. Szóval azért nagyon, de nagyon ritka az olyan kutya, ami ténylegesen embert harap és komoly sérüléseket okoz. Ha mégis ilyesmi történik, az is a gazda hibája, és nem az előzőé, hanem az aktuálisé.

Na mindegy, nem erről szól a téma, nem erőltetem, csak ez nekem kicsit szívügyem, nem hagyhattam szó nélkül :) Sok sikert a beagle-höz, elég akaratos egy állat, remélem elbírtok majd vele. Olvassatok utána a falkavezérségnek, és alkalmazzátok is a leírtakat, hogy tényleg ne legyen gond vele :)

2011. nov. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!