Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen tulajdonságú...

Mindenkinek ilyen tulajdonságú vadászgörénye van (kérdés rövid válasz hosszú)?

Figyelt kérdés
Aki fél tőle, azt támadja; bárhonnan ki tud jutni (kivéve a mostani helyéről);bekattan egy egér láttán; fürge; úgy veszi el az ember kezéből a húst, mint ahogy egy cápa venné el (de ez csak akkor miután elhoztuk); ellopja a dolgainkat; a cipőbe bújik (és el próbálja lopni). Mindenkinek ilyen sunyi?
2011. júl. 23. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen volt ugyan ez de harapott is!
2011. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Háát az enyémnek még kibontakozóban van az egyénisége:) (négy hónapos múlt) de kis sunyi az már biztos. Nem harapós (engem folyton puszilgat) de ha valaki nem magabiztosan közeledik hozzá, azzal kötekszik. Nagyon okos, egyből rájön, hogy mit hogyan kell kinyitni (és szőrnyen kitartó). Fürge - kedvenc játéka: ugysem tudsz elkapni, mert én gyorsabb vagyok. Cipőket is imádja, főleg a túrabakancsom, na abba amíg kicsi volt teljesen bele tudott bújni. Imád bebújni a fotel alá, kidugja az orrát és leselkedik, hogy mit, kit lehetne lesből letámadni.

És nagyon ragaszkodó, ha megijed egyből az ölemben landol.

2011. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Biztos cukik :)
2012. jún. 7. 14:07
 4/5 A kérdező kommentje:
A miénk, viszont a többi görénnyel ellentétben nem lopkod :)
2012. okt. 19. 21:27
 5/5 A kérdező kommentje:
Cipőkön kívül :)
2012. okt. 19. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!