Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ahhoz, hogy átmehessek a...

Ahhoz, hogy átmehessek a kutyával Szlovákiába elegendő ha chip van benne?

Figyelt kérdés
Kirándulni mennénk a hétvégén Szlovákiába. Igaz még nincs chipje, de akkor holnap tetetnék bele. Vagy útlevél is kell hozzá? Ha minden kötél szakad itthon is tud maradni, mert van aki vigyázzon rá, csak jobban szeretem magammal vinni ha megyünk valahova. Meg csak egy napra megyünk "kiruccanni" a családdal. Bár azt tudom, hogy nem is ellenőriznek a határon semmit, de csak úgy nem akarom átvinni semmi nélkül. Mert ha meg elkapnak akkor meg fizethetünk.
2011. júl. 5. 22:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Borsod megyénél mennénk át egyébként.
2011. júl. 5. 22:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak chippel és a hozzá tartozó útlevéllel viheted ki a kutyust.

De ha már a chipet berakatnád neki, akkor szerintem kérdezd meg az állatorvost, mennyi lenne hozzá az útlevél!

2011. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát akkor úgy néz ki itthon marad most, majd legközelebb jön :)
2011. júl. 5. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg erről az orvost, lehet, hogy elég csak az oltási is.
2011. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!