Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik bishon fajtát választan...

Melyik bishon fajtát választanátok? Havanese, frise, vagy bolognese?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 16:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
BOLOGNESE!! az a legjobb...
2011. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én már választottam. Havanesem van és imádom.
2011. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bolognese!!!!!!Imádom! ♥♥♥♥
2011. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 ikszdéé31 ***** válasza:
Havanese! szerintem az nagyon kis cuki, én is most vettem :) éés nagyon okos!
2011. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

ikszdéé31 :

és hol vetted a kutyust és mennyiért?:)köszi a választ!

2011. júl. 7. 17:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bolognese-t ,mert nekem is Bolognesem van és imádom.Igaz ki az az ember aki nem rajong a saját kutyijáért?

Ha ésszerűen nézzük ,akkor szerintem mindegy ,hogy melyiket választod ,mert jellemben szinte egyformák.Igaziból azt kell eldöntened ,hogy melyik kutyi fajtának tetszik a legjobban a külleme.A bolognese kocka alakú és göndör fehér szőrű.A havanese tégla alakú,színes szőrű vagy teljesen egy színű vagy foltos mintázatú ugyanúgy megtalálható teljesen fehér ,mint a bolognese és hullámos szőrű.A frise meg dúsabban göndör szőrű és ő is csak fehér színű.

Igaziból a döntés csak rajtad áll,ami neked jobban tetszik azt válasszad.

Egy jó tanács: Nagyon vigyázz a vásárlásnál,mert nagyon sok csaló van ,inkább drágábban vedd meg mint olcsóbban ez nagyon fontos! És nincs olyan bichon,hogy törpe vagy egyenes szőrű bolognese! Ha ilyennel találkozol ,akkor az egy csaló.

Ja és még egy tanács: Az állatmenhelyekre,sajnos sok fajtiszta kutyát adnak le.Nézz ott is körül!Néha még hálásabbak is a menhelyi kutyik.Szeretnék egy társat a bolgnesem mellé és körbenéztem néhány menhelyen csomó bichont láttam.Menhelyek ahol vannak bichonok (és hirtelen eszembe jutottak)(:Illatos út,Árvácska stb.

Ja én egy kutyatenyésztőt ismerek akinek tényleg szép kutyijai vannak:Mestergomi kennel.De még van egy pár.Nézz körül kiállításokon ott jobban körül tudsz nézni a tenyésztők között.

Remélem segítettem.:)

Sok sikert a kutyi választáshoz és sok boldogságot a kis tündérkéhez!!!:) :D :)

2011. júl. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

:)megtudod adni azt a címet,ahol láttál bishon kutyákat?

Annak énis jobban örülnék ha menhelyről hoznám,igaz hogy több gondot kell rá fordítani a jelleme meg az egézsége miatt,de jobban jár a kutyus is ha elhoznám egy menhelyről meg énis mert a kutya ára helyett vehetnék kutya játékokat meg kiságyat:)

2011. júl. 7. 17:41
 8/15 anonim ***** válasza:
Bolognese. Az ehető.
2011. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!