Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volán buszon ha a kutyám...

Volán buszon ha a kutyám elfér a kezemben akkor kell neki jegyet váltanom? Tacsi méretű kutyusom van.

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 19:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. elsőnek csak annyit hogy veled sem szívesen utaznék 1 buszon és mivel én megveszem a jegyet a kutyámnak ezért joga van ott lenni a buszon, de ennyi erővel minden második embert le lehetne szállítani mert kb annyival nem szeretnék együtt utazni!
2011. júl. 9. 11:47
 12/18 anonim ***** válasza:
36%

"Azzal sem foglalkozik senki h akarok-e neveletlen hülyegyerekekkel egy buszon utazni.

Nem cuki ha ordít, ha az ülésemet rugdossa, v épp betöltötte a 14-et és a mobiljával menőzik iszonyú hangos zenehallgatással.

Azzal sem foglalkozik senki, h szeretnék-e olyan emberekkel utazni akik nem ismerik a fürdés, és dezodor szavakat. "


ha ezt nem bírod elviselni,menjj autóval,ha meg nincs lehetőséged fogd be !

2011. júl. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat én nem akartam senkit sem megbántani az első kommentemmel!De nem szívesen utaznék úgy hogy a mellettem ülő ölében egy kutya van,mert nem szeretem hogy száll a szőr,megszagol a kutya,összeken az orrával stb.De tudom hogy a kutyatartókat ez nem zavarja és "fel sem veszik"már,de ettől mást még zavar.Ugyanez a kocsival is.Van egy jóbarátom akinek egy új sportkocsija van és a kutyáit azzal viszi mindenhová,minden üléshuzat nélkül és a kocsiban olyan penetráns bűz van és szőrcsomók hogy egyszerűen nem volt gyomrom beleülni,pedig felajánlotta hogy próbáljam ki,ami egy 180 LE gépnél elég nagy csábítás...Ugyanúgy azt sem értem hogy hogyan lehet egy kutyát felengedni az ágyra ahol te alszol a barátoddal/barátnőddel meg esetleg mást is csinálsz...

Bár tudom hogy a "kutyások" a kutyát családtagnak tekintik és emitt ugyanaz vonatkozik rájuk mint az emberekre,de szerintem szeretet ide vagy oda ez akkor sem higiénikus.

2011. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
55%

07.48


Ha tehetem kocsival megyek, ha nem, akkor pedig befogom, mert mint írtam, nem kívánságműsor, és én ehhez tartom magam. Te viszont, hát gondolom olyan neveletlen vagy mint akikről írtam.

2011. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mennyi barátságtalan ember b@zmeg... mindenki utál mindenkit igaz?

Milyen jó hogy sok ezer km-re élek tőletek!!!!!!

2011. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hmmm kész mák h te egy tündibündi toleráns mackó vagy, aki mindenkit szeret....sztem is jobb h messze vagy :D
2011. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
44%

"Te viszont, hát gondolom olyan neveletlen vagy mint akikről írtam."


Nem szokásom cigány módra utazni ( kihangosítva zenét hallgatni,széket rugdalni,üvölteni,meg nem vagyok már tni sem,tudok viselkedni,bár én 10 évvel ezelőtt is tudtam mi a helyes)

Én sem szeretem ha valaki ordenáré módon utazik vagy büdös,mocskos,de azt sem szeretném ha mellettem valaki az ölében tartaná a kutyáját az meg rámcsorgatná a nyálát...baromi hárklis vagyok a ruháim tisztaságára és egy kutya azért nem patyolat...

2011. júl. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

De a gazdát megkérheted h fordítsa a másik irányba a kutya fejét meg hasonlók, szóval ez azért nem olyan nagy cucc.

Amúgy ami engem a legjobban zavar az az ilyen szintű kommunikáció hiánya, pl ha udvariasan megkéred a gazdát és elmagyarázod h zavar sztem nem fog elküldeni sehova....

meg h egyesek nem kérdezik meg szabad-e a hely hanem ráülnek a táskámra, jó persze nem az nem a táskám helye, de azért mielőtt ráül szólhatna h vegyem el, nem???? Amúgy ezt én direkt csinálom, tesztelem a parasztságot. De csak Pesten az öreg nyanyák csinálják ezt, úh egész bíztató a helyzet, szóval sztem kommunikálj, ha ilyen helyzetbe kerülsz.

2011. júl. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!