Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatápot kell váltanom,...

Kutyatápot kell váltanom, ezek közül melyiket válasszam? Fontos!

Figyelt kérdés
sajna most egy ideig szüneteltetnem kell az acanát, nem bírja a tárcám :) ez a 2 táp között vacillálok: Brit adult large breed vagy profine még nem tudom melyik. Ti melyiket vennétek?
2010. jún. 29. 17:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja, vagy még van ez a josera is ami jónak tűnik
2010. jún. 29. 17:49
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Én kutya eled boltból szoktam venni a kutyakaját és ha nem tudok választani összeönti az eladó egy zacskóba a tápokat. Az én kutyám szereti :) Amúgy én régebben profinét vettem a kutyámnak, de azt nem annyira szerette, úgyhogy szerintem Brit adult large breed :)
2010. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Happy Dog, tényleg nagyon jó! én abból a 30/20-ast adom,mert nagyon jó a kutyám anyagcseréje, de rengeteg féle van, és megfizethető. Nekem Corsom van, ezért nagyon odafigyelek,h mit eszik( nem volt olcsó kutya)de ez a táp bevált, szépen halad tőle.
2010. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
esetleg ha tudtok 450-550 ft kilója jó tápot persze ez 18-20 kg os zacskóra vonatkozik, azt is írjátok meg :)
2010. jún. 29. 18:00
 5/15 anonim ***** válasza:

Dog Chow 450-600 között mozog, bolttól függően. Nálunk az állateledelesnél 550Ft.

Biomill, Happy Dog, Flatazor is ebben az árkategóriában mozog, és elfogadható tápok.

2010. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A Flatazornak legolcsóbban 800-1000 Ft/kg-ja, és össze sem lehet hasonlítani az Dog Chowval meg a Happy Doggal!


Valamelyik netes webshopon láttam Dog Chowt akcióban, és ingyen ki is szállítják, így 400Ft-ra jön ki kilója.


Na itt a link: www.tapfutar.hu


Vagy: [link]

2010. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
dog chow-t nem szeretnék, mert az összetevők listája nem hússal kezdődig, magyarul több gabona van benne mint hús, ami nem túl jó, azért néztem ki ezt a 2 tápot mert ezek hússal kezdődnek
2010. jún. 29. 18:25
 8/15 anonim ***** válasza:
A három közül egyértelműen a Profine. Az összetétele az árától függetlenül nagyon tetszik, a másik kettő a közelébe sem érhet, ehhez csak bónusz a nagyon jó ár.
2010. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk az állateledelesnél 600Ft-ba kerül a Flatazor. És biztos hogy azt kapok, mert múltkor előttem bontotta fel az új zsákot. Van külön tenyésztői és bolti eladásra szánt változat, utóbbi jóval drágább, lehet, hogy te azt láttad boltban.

Te mire gondolsz, jobb vagy rosszabb a Dog Chownál, számomra nem volt egyértelmű a válaszod.

2010. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
jobbra a dog chow nál. És a profine-nél nem probléma az a sok krumpli? jó az a kutyának? meg a profinenek nincs honlapja az is fura, viszont maga a táp profinak tűnik. lehet annál maradok, aztán 1 zsák után úgyis kiderül hogy jó-e vagy nem, ha nem még mindig ott a brit :)
2010. jún. 30. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!