Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik basset hound kennelt...

Melyik basset hound kennelt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hobbi célra szeretnék egy kutyust, nincsenek vele különleges terveim, nem akarom tenyészteni, kiállítani, "csak" kedvenc lenne.

Ezeket néztem, mert ők vannak Pest megyében:

[link]

[link]

[link]


Esetleg van valakinek személyes tapasztalata velük kapcsolatban?


2011. júl. 9. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 3. a legjobb, nekem nagyon szimpatikus és nekem megvan a könyv amit a tenyésztő írt (bár nekem más fajtám van de ez tényleg egy jó könyv)
2011. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézz szét.

[link]

Miért fontos Pest megye.

Ha jó a kutya megéri messzebbre is menni érte.Még ha hobbira is kell.

2011. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem is a 3. a legszimpatikusabb, de azért kérdezem, hogy van-e vkinek mélyebb rálátása, mert hiába szimpatikus, meg jó nevű kennel, és hiába megyek el látogatóba, azt nyilván nem fogja az orromra kötni, hogy mittudomén a tőle kikerülő kutyák 50%-a "defektes". Mert ilyenről is hallani sajnos... :S

Második: köszi, a lap.hu-s összes kennelt végignéztem már. Azért elsősorban Pest megye, mert én is pesti vagyok, és ha nem muszáj, nem utazom el az ország másik végébe a kutyusért, mert tényleg csak hobbira kell, annyi a lényeg, hogy egészséges legyen. De ha esetleg ismersz személyesen messzebb lévő tenyésztőt, akit tényleg jó szívvel ajánlasz, vagy egyéb infot az általam linkeltekről, akkor azt szívesen várom :)

2011. júl. 10. 22:46
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a harmadik tetszik a legjobban.
2011. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia egyértelmmöen a K&K ismerem a tenyészöt egyik kutyák se defektes.Nagyon jol tartja öket.Bár nem tudom,hogy most Katiéknak van-e kiskutyák. öreghegyit semmi képpen..elég paraszt a tenyésztöje..-.-" Efendi kutyások is jok nekik pl a kutyáik 90%-a a K&K kutyákra épül.
2011. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont ilyesmire voltam kíváncsi :)
2011. júl. 13. 02:38
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az Efendi kennel a legjobb.Ezek közül.

Az egyik legjobb most ez.

Nézd meg a kölyköket náluk.

[link]

Az Efendi kennelnek K&K kutyájuk 1db volt,mem csak erre épült a tenyészet.

Nézzél már szét,hány kiállításon látsz K&k kutyát,mégha hobbira is kell-legyen szép a kutya.

2011. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért, a K&K kutyák "csúnyák"? :O Vagy eredménytelenek, vagy mi...?
2011. júl. 14. 16:09
 9/14 anonim ***** válasza:

Nincs kiállítási eredményük.

S,már nem a mai "divatnak" megfelelő,típusú a kutyájuk.

A bőrösebb most a "divatosabb".

2011. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hm, hát ez vicces... mert ahogy nézegettem a kutyákat, nekem pont azok tetszenek jobban, amik nem olyan durván ráncosak :D

Köszönöm neked is a hozzászólást, még átgondolom ezt. Végül is nem most rögtön azonnal kell kiskutya, van még időm körülnézni a tenyésztők "háza táján". :)

2011. júl. 14. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!