Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy kb.2 hónapos...

Mennyit eszik egy kb.2 hónapos kan labrador?

Figyelt kérdés

Talált kutya, ezért nem tudom, hogy pontosan mennyi idős lehet. Nagyon jó erőben van, látta doki is, nincs semmi baja, de mivel eddig nem volt kutyám, nem tudom, hogy mennyi eszik/ehet egy nap.

Vettünk neki konzervet (kisebb fajtát, 400g-osat), egy olyat simán megeszik egy nap, kb 4-5 adagban, ez oké?

Úgy tudom, hogy ameddig ilyen kicsi, többször kell etetni egy nap... Általában szoktam a konzerv mellé adni neki száraz tápot, egy nagyon kis maréknyit, de azt nem nagyon eszi.

A kérdésem végül is az, hogy megfelelő ez a mennyiségű kaja neki, és jó, ha naponta 4-5x eszik?

Köszönöm!


2011. júl. 10. 09:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
egyébként egy idő után megszokja az egyedüllétet!Sok-sok játék,gumicsont stb,és ellesz!eleinte sírni fog ,de megszokja!És hidd el,meghálálja,és utána már nem adnád senkinek!Próbáld meg,hátha!
2011. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
de lehet,hogy privátban jobb tanácsot adni!Kérdezz nyugodtan,segítek!
2011. júl. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
De pontosan melyik faluban?
2011. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!