Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ahol élt egy kutya onnét hány...

Ahol élt egy kutya onnét hány nap múlva tűnik el a szaga (lakásból, kertből), ha már nincs ott?

Figyelt kérdés
Elpusztult a kutyám, ezért, ha akarok venni egy másik kutyát akkor mikor vegyem meg, hogy ne higgye azt hogy egy másik is van még...
2011. júl. 10. 15:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondol, hogy a kutya helyeiről, dolgairól, játékairól. Nos, évek múltán véleményem szerint, mosás nélkül. Mosd le, fertőtlenítsd őket, aztán ha lelkileg és anyagilag is ismét készen állsz, jöhet egy új kutyuli.
2011. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy gondolja, hogy a bútorokból, a házból, a környezetéből az általános kutyaszag. Nem?
2011. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
fertőtleníts le mindent ahol a régi kutyád járkált,pl a kutyaházát,játékait,rongyait aztán eltűnik a szaga.
2011. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Érezni fogja, hogy volt ott másik kutya is, de azt nem fogja hinni, hogy más kutya is van, és elkezdené keresni. Szóval, ha akarsz, akár egyből is vihetsz másik kutyust, nem fogja zavarni, hogy érzi az előző szagát.
2011. júl. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT :)
2011. júl. 10. 15:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Mellesleg elég bosszantó, hogy ezen az oldalon mindenki csak szidni tudja a másik embert, mikor fogalmuk sincsen a dolgok hátteréről. Főleg úgy, hogy egy kérdést sem tudnak értelmezni, mert érdekes módon a többségnek leesett, miről van szó.
2011. júl. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ÉS HA A KUTYÁM BETEG VOLT AKKOR MIKOR HOZHATOM A KUTYUST?
2011. júl. 10. 15:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvos, én inkább bíznék benne ilyen dolgokban.
2011. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a Caps Lock-ot, különben kiabálásnak tűnik
2011. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyorsan túlléptél az előző kutyádon, irigyellek is érte (meg nem is). Szerintem legalább egyszer, legalább sima vízzel mosd el, mosd le a dolgokat, főleg ahol sokat volt, amivel sokat játszott. Főként ha beteg is volt.
2011. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!