Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért lehet a legolcsóbban...

Mennyiért lehet a legolcsóbban törzskönyves dobermann kölyköt venni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a legnagyobb baj az hogy kutyát ajándékba adni nagyon nem jó ötlet.

Először is a jó kiskutyákra általában várni kell, nem olyanok, hogy hupsz, nekem 1 hét múlva kell, hátha lesz valahol. Másrészt a kutya egy élőlény, mi van ha nem jönnek ki a tesóddal, stb? Neki kell kiválasztani a megfelelő kutyát. Szerintem tenyésztő is csak a tulajnak ad el kutyát.

2011. júl. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekünk dobink van.

Szerintem 100 e alatt nem fogsz találni tk-ves kutyát. Sőt biztos vagyok benne.

A mienk nem tk-ves de mi is fele annyiért vettük.


Ja és nagyon vigyázz kitől veszed meg, mert sajnos ennél a fajtánál is rengeteg szaporító van.

2011. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem muszáj, sőt nem kellene meglepetésnek szánnod. Mondd el most tesódnak, hogy tudod h régóta szeretne, és ez lesz az ajándékod neki (szerintem összeállhatnátok 3-4en és összedobhatnátok a pénzt, úgy máris könnyebb összeszedni egy jó idegrendszerű megbízható helyről vett kutyára a pénzt).

Aztán menjetek el, és ő válassza ki a neki legjobban tetsző kutyát.

Sok sikert!

2011. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Csinálj neki egy kis cédulát amire az van ráírva, hogy dobermann kölyök rakd bele egy borítékba és azt add oda neki születésnapjára :D

Aztán mondd el neki, hogy nem akart nélküled választani, mert csak neki kéne kiválasztania a saját kutyáját.

De hamarabb add oda neki, hogy Te szeretnéd hamarabb oda adni vagy ilyesmi.

2011. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
48%

A dobermann az a fajta aminél nem lehet úgy választani, hogy a "legolcsóbban".


Nem adhatod neki a legolcsóbb vitamint, a legolcsóbb tápot, a legolcsóbb zugállatorvost stb. Már előre sajnálom szegényt...

2011. júl. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

11:14!

Ne tegyünk már különbséget kutya és kutya között!


Táplálás: meg lehet találni a középutat, ahogyan az általad felsorolt többi dologban is! Nem mindig a legdrágább a legjobb! Ez vonatkozik a kutyára, a táplálékra és az orvosra is!

2011. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 nory0722 ***** válasza:
bizony-bizony! Mi dog chow-val etetünk,szerintem nagyon jó és az ára is megfizethető! Állatorvos: 2kórházban voltam,mindkét helyen 20-30ezres vizsgálatot ajánlottak,hogy kiderítsék,a kutyám allergiás. Kerestem egy magándokit, 2500 ft-ért megmondta,hogy a kutyám allergiás,és le is kezelte,azóta semmi baja... Ott meg csak le akartak húzni,meg nem is voltak ennyire tapasztaltak!
2011. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
10:26 megmondta a tuti ötletet. Ennél jobbat szerintem nem tud senki mondani:)
2011. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 nory0722 ***** válasza:
Nekem van jobb ötletem:) Én úgy kaptam a beagle-met,hogy én választottam ki. Azt mondták,másnak veszik,segítsek már kinézni egyet,mert már rég tetszett a fajta. Kiválasztottam egy párat,aztán abból ők választottak egyet:) Bár az tény,hogy 3hónappal előtte már elkezdték nézegetni őket.
2011. júl. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ennyiért már tudsz venni kiskutyát, olyan tenyészetből, ahol megvannak a szűrések, de mondjuk nem járnak kiállitásra, igy annyi költség sincs.
2011. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!