Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Novartis kullancsirtó...

A Novartis kullancsirtó mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
A bichon kutyám elötte frontline-t kapott,de mivel nem bírja a szagát így órákig képes futkosni a lakásba,mert érzi magán a szagot és nem lehet elterelni a figyelmét.:(Az új szerre viszont azt mondják hogy szagtalan,de szeretném tudni ,hogy van-e olyan jó is?
2009. márc. 30. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A Novartis a gyártó...de mi a készítmény neve?


A Prac-tic termékcsaládra gondolsz?


Minden spot on cseppnek van egy kis szaga, az olajos vivőanyag miatt. nem baj az ha szaladgál, lenyalni nem tudja az a lényeg.


Van egy Piret-mix nevű spray amit 4 naponta kell használni, viszont szerintem szagtalan és hatásos, de nem vízálló és felületi védelmet ad.

2009. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elnézést,most megnéztem és a Prac-tic nevű kullancsírtót kaptam.Azt tudom hogy lenyalni nem tudja magáról,de egyfolytában hemperegni akar a szőnyegbe hogy lemenjen róla a szag.Ami nem jó mert nem tud így rendesen felszívódni a csepp.Azért bizakodom hogy nem lesz olyan erős neki a szaga ,mint a másik volt!:)
2009. ápr. 1. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!