Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hatásos a happy pet bolha-és...

Hatásos a happy pet bolha-és kullancsirtó nyakörv kutyák részére?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy ilyen nyakörvet. Csak azért kérdem mert nagyon olcsó volt, ahhoz képest, hogy mennyibe kerül egy scalibor kullancsirtó nyakörv.
2010. júl. 6. 17:31
 1/5 anonim válasza:
az attól függ hogy van e már benn bolha.mert ez csak a megelözésre való.és különben mit értesz olcsó allatt átlagba egy bolhanyakörv 400 ft
2010. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb egy hónap múlva megtudod.
2010. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az ára miatt , csak a nevet fizeted meg ilyenkor.Nekem is egy 500Ft-os noname nyakörv van a kutyán , és se bolha se kullancs nincs benne , másik kutyás meg megvette a scalibort és talált a kutyában 2 kullancsot.Ezzel nem a scalibort akarom minősíteni , csak azt mondom hogy az nagyobb márkanév ezért drágább is.
2010. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk olyan van, és használ :)
2010. júl. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs benne se bolha se kullancs,megelőzés céljából vettem. Egyébként vmi 600 ft volt. Köszi a vàlaszokat.
2010. júl. 6. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!