Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van a kutyánkkal? Mit...

Mi van a kutyánkkal? Mit tehetünk ilyenkor? FONTOS!

Figyelt kérdés
Kistestű kölyök kutyánk 2-3 napja semmit nem akar enni.Többször hányt.Mi lehet az oka?MIT LEHET tenni ilyenkor?Sajnos az állatorvost nem tudnánk megfizetni:(
2011. júl. 11. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hívd fel az állatorvost, kérj tőle tanácsot! Mi is voltunk már hasonlóan, persze hétvégén. Felhívtuk a dokit, aki feltett néhány kérdést (milyet hány, megy-e a hasa, iszik-e stb., elmondta, hogy mit kapjon enni) és azt tanácsolta, hogy ha nem lesz jobban, másnap (hétfőn vigyük be hozzá). Szerencsére jobban lett. Arra gyanakszom, hogy megnyalt akkor egy békát.


Sajnos ebben az országban az emberek anyagi helyzete egyik napról a másikra is megváltozhat. A tények alapos ismerete nélkül, nem kellene ítélkeznie senkinek mások felett!

2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Még annyit írnék, hogy vannak nagyon rendes állatorvosok is, akiknél az orvosi ellátást lehet részletekben is fizetni. Mindenképp vidd el a kutyust a dokihoz, ha nem lesz jobban, az árakat, a lehetőségeket meg tudjátok beszélni.
2011. júl. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Melege is lehet. Legyen lehetősége akár gödröt ásni, abba feküdni.Vizezd be alaposan. Adjál neki egy vizes ruhát, amire, ha akar, ráfekhet.
2011. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, valóban. Lehet, hogy napszúrást kapott.
2011. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk sosem értettem hogy ha valakinek nem telik állatorvosra akkor minek tart állatot. Felelőtlenség. Egyébként egy csomó baja lehet. Írj a kutya.hu-ra, az állatorvos válaszol részbe. Persze ő is azt fogja mondani hogy vidd el dokihoz, mert a tünetek alapján kismillió probléma lehet. Kullancs nem csípte meg?
2011. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Sajnos ebben az országban az emberek anyagi helyzete egyik napról a másikra is megváltozhat. A tények alapos ismerete nélkül, nem kellene ítélkeznie senkinek mások felett!"


Ez tény és való, de... Lehet hogy csak én vagyok ilyen elfuserált, de ha arról van szó, akkor a saját számtól veszem el a falatot, de elviszem dokihoz a kutyát. Mert nem akarom hogy szenvedjen, vagy ne adj isten elpusztuljon. Ha a gyereknek gyógyszer kell mert beteg, arra is elő kell teremtem a pénzt a föld alól is ha muszáj.

2011. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tegnap felhívtunk egy állatorvost.A hányásra mondott gyógyszert.Már jobban van (szerencsére) és eszik is.Köszönöm mindenkinek a válaszokat, még akkor is,ha furán ítélkeznek dolgokról.Tanácsot kértem nem bírálatot.Szerintem aki ilyet ír nem tudja milyen az,hogy beosztani azt ami van, nem tudja milyen egy keresetből élni, hitelt fizetni,....Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 12. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!