Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet könnyen megnevelni egy yorkie-t?

Figyelt kérdés
A yorkim neve Molly, 10 hetes kislány és még csak egy napja van nálam, viszont nagyon nehéz vele, ha ébren van mindig vonít ha nem vagyunk vele, viszont ha alszik, akkor nem bír sokáig aludni, nem bírja átaludni az éjszakát sem és olyan üvöltő hangon sir, ami nem előnyös számunkra, mivel igy könnyen panaszt tehetnek ránk a szomszédok. Nappal pedig ha ébren van, akkor lusti és nem lehet tanítani. Légyszi adjatok valami tippet :)
2011. júl. 11. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

ird be a ggugliba h kiskutya nevelése...kismillió hasznos tanács van.

az h egy napja van ott és sir az normális, mert kikerült az alomból idegen helyen van, kell pár hét amig megszokja.

a másik pedig h a yorki amugy is ugatós remélem ezt tudjátok!?

még kicsi minden evés, alvás, játék után pisilnie és kakilnia kell. tanitgatni még kicsit lehet, de mondom ezer meg ezer dolog van róla a neten

2011. júl. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, én is rákerestem dolgokra a google-n, mielőtt még ezt irtad volna, viszont ahány oldalt megneztem annyiféleképpen irtak is róla, ezért gondoltam, hogy kikérem vlki más véleményét is, de most mar egy kedves barátom segitett ezügyben.
2011. júl. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!