Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Help:Miért nem tudom megtaníta...

Help:Miért nem tudom megtanítani, neki a tolatást?

Figyelt kérdés
A keverék kutyámmal, 1 éve klikkerezek, és már sok trükköt tug.: körbe, szégyelld magad, ül, marad, lelövés, pacsit. Dea tolatást most szeretném neki megtanítani, és nemsikerül. :( Mármint tudgya a tolatást, de csak néhány lépést tesz hátra, aztán leül, vagy szégyelli magát. Mit csináljak, hogy annyit menjen hátra, amennyit én szeretnék.
2011. júl. 12. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
te is sok mindent megtanultál már helyesen leírni,de vannak még hiányosságok(tudgya).most azt várja h kicsit te is fejlődj :)
2011. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogyérted? :)
2011. júl. 12. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
úgy,hogy a tudgya az nem helyes,tudja a helyes :)
2011. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia! a "tolatás trükkben" nincs esetleg olyan kézjel amit már megtanítottál neki? ha van olyan "trükk" amit a kutyusod már tud de a tolatásban is használod azt a kézjelet, hangot, nem kell az egészet elég csak egy töredék is akkor össze zavarhatod a kutyát és nem tudja hogy most akkor mit csináljon. érted:)?
2011. júl. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én hámmal tanítottam a goldenemnek a tolatás és az teljesen bevált!
2011. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogyan próbálod? Formálással? Vagy modellezéssel? Szerintem jó úton vagy, csak most valamibe beleragadtatok, és türelmetlen vagy. Próbáld másik módszerrel, hátha az átlendíti.
2011. júl. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Modellezéssel.
2011. júl. 13. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg formálással, vagy akár úgy, hogy kirakod a folyosót, mint a modellezésnél, de nem mozdulsz felé, hanem elállod az útját csak simán, és onnan formálás.
2011. júl. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!