Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam a yorki keverék...

Találtam a yorki keverék kutyusom kakijában egy nagy férget. Normális?

Figyelt kérdés
volt féreghajtva, kis férgek nem voltak benne. féreghajtás után másfél héttel viszont egy nagy, kb 8-10 cm, kb tollbetét vastagságú, döglött férget találtam a kakijába. mitől lehet? nagy a baj, vagy várjak még az orvossal. most 12 hetes. köszönöm.
2009. márc. 31. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem lárdezd meg az állatorvost, mert lehet, hogy nem férges, csak amikor a féreghajtó t megette, nem jött ki belőle ez a nagy....de inkább kérdezd meg!
2009. márc. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen vidd el állatorvoshoz, csak ő tudja megmondani pontossan hogy mi az eb baja
2009. márc. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon pici a kutyus, úgyhogy szerintem irány a doki, csak az a biztos!
2009. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

12 hetesen egy komolyann féregfertőzés el is viheti!


azonnal orvos és megkezdeni a féregtelenítést.


HA az anya a vemhesség alatt rendszeresen lett volna féreghajtva a kölykök pedig születés után akkor nem lehetne férges!


De ahol egy van ott több is van!!!!

2009. márc. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mióta megszületett 3X lett féreghajtva, és a héten viszem megint.
2009. márc. 31. 14:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt értem és nem is mondom hogy te vagy a hibás, de ha ki tudott benne fejlődni a férge, akkor huzamosabb ideig nem volt féregtelenítve vagy a kölyök vagy esetleg az anyánál hagyták ki a második harmadban, mikor a hormonális változások hatására az testben szunnyadó féreglárvák vándorolni kezdenek és bekerülve a kölykök szervezetébe szépen kifejlődnek. Ez valószínűbb és azt jelenti hogy más féregfertőzéssel született.


Mindenképpen orvoshoz kell vinni!

2009. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

óó igen egy óriási féreg van a kakijában, tök normális!! o.O


én már rég állatorvosnál lennék, és nem pedig neteznék.

2009. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!