Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc kutyafajtátok...

Melyik a kedvenc kutyafajtátok és miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 03:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Akita inu, mert híresen hüséges a gazdájához,okos, bátor, gyönyörü
2011. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Mudi: mert egyszerűen ő testesíti meg a tökéletes kutyát


Dobermann: mert olyan fenséges, okos és hűséges és az előítéletek ellenére egy nagyszerű fajta


Csivava: (nem divat miatt) Nagyon tetszik hogy kicsi, de mégis bírja a hosszú sétákat, vagány kiskutya és még szerintem cukik is


De szeretem még az ír farkaskutyákat is meg az aussiekat is :)

2011. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

03:34 es 05:48 :)

nekem van 3 kutyam: egy golder retriever,egy cocker spaniel-gordon szetter keverek,nemet dog

ugyan vilag eletembe a golden volt a kedvencem,(nem tudom miert) mostanaba mar csak a kulseje tetszik,mert annyira idegesito hogy mindenkiben bizik..es igenis sokat ugat feleslegesen :S amugy okosak nagyon..enyem 34 trukkot tud,beleertve a szanhuzast is megtanitottam neki(k)..:)

engem zavar a goldenekbe hogy minden idegennel kedves,csakeste agressziv de csak ha lata a tarsain is az agressziot..regebben meg le nem szoktattam mindenkihez odafutott..ez nekem nem tetszik:S

a keverek kutyusom az nagyon szereti a szabadagot:D mar 8 eves es olyan mint ha azthinne hogy az anyukam,mert nagyon vedelmez es mar sokszor megvedett:)

a nemet dog az ami a legjobban tetszik belul,mert velem szemben egy orias kis macko!-de belul az en pici fiam:)

imad bujni csak az a baj mindig fellok ha nekemtamaszkodik:))

nagyon szeretek vele jatszani(goldennel nem nagyon lehet..esetleg labdazni),ugralni..meg egy rongyot huzogatni:P

olyan kutya o hogy ha kell,es kiadom neki a parancsot akkor igenis tud ''kutya'' lenni..ez alatt azt ertem hogy eber,bator es ha kell agresszivan lep fel hogy megvedjen:)..ezek az en szemelyes tapasztalataim,ezek alapjan a kedvenc fajtam a nemet dog(kivul-belul),a golden retriever(kivul), es az japan akit(kivul-belul)

habar en minden nagyobb testu rovid szoru orzo vedo tipusu kutyat kedvelek:)

2011. júl. 13. 13:54
 14/18 anonim ***** válasza:
A Belga juhász és az Ausztrál kelpie, mert ilyen kutyáim vannak.. :)
2011. júl. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 kettőspontdédé ***** válasza:
Hú hát nekem rengeteg van... labrador, német dog, magyar vizsla, Dobbermann, rottweiler. a lényeg hogy a kis méretű (macska-)kutyákat rühellem...
2011. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
a dobermannt en is imadom!:)
2011. júl. 13. 20:16
 17/18 kattata ***** válasza:

Német dog, forever :) Egy édes bújós macska, aki a farsangra kutyabőrbe bújt és úgy maradt. Imádom a lelkét, a legcsodálatosabb társ a világon.

Angol bulldog - mert egós, de nagyon, és imponál, hogy újra és újra és újra és újra és újra meg kell nyernem ugyanazt a meccset.

Francia bulldog: mert egy kis vigyorilabda.

De azért mindenek előtt és fölött: német dog.

2011. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
;)
2011. júl. 14. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!