Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vehetnem ra a szuleimet...

Hogyan vehetnem ra a szuleimet hogy kaphassak egy mopsz kiskutyat? Nagyon vigyaznek ra, szeretnem.

Figyelt kérdés
Gondoznam,rendeznem es ha kellene ejfelig is fenn lennek hogy gondozzam,es reggel 6-kor is felkelnek nem lenne gond.mig kigyulne a penz ra addig dolgoznek es barmit bevallalnek.
2011. júl. 13. 07:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és sétákról nem is beszélve, persze a kutyával törődöm mivel már nem vagyok kicsi, és tudom, hogy a kutya egy elő lény, amit ha elhanyagolsz, nem tudod vissza fordítani...előző voltam.
2011. júl. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom a valaszotokat.
2011. júl. 14. 05:57
 13/24 anonim ***** válasza:
49%

Megértelek. Most én is 12 vagyok és én is szeretnék egy kutyát egy ír szettert. Csak sajnos a házunk nem jó hozzá. mert egy üzlet fölött lakunk és vannak kapuk amik nyitva vannak.. egyébként mások nem értik meg hogy szeretnél egy kutyát. pedig te tudod magadban hogy nem unnád meg és gondoznád... de mások kívűl vannak nem belül... én is nagyon vágyok egy ír szettere...

de nem adom föl!!! addig fogom nyúzni a szüleimet, amíg nem kapok egy kutyát!!! Ne add föl!!!

Sok sikert!!!

2011. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
koszi neked is
2011. júl. 25. 10:21
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 éves vagyok 11 éve szeretnék kutyát és ez alatt a 11 év alatt mindent de mindent megtanultam amit a kutyatartásról tudni kell. De még mindig nem érzem magam felkészültnek egy kölyökre. Amúgy egy Gordon Szettert akarok. Na a lényeg hogy a kutya élőlény és ha meg is kapnád, meddig tartana a lelkesedésed? Tudsz eleget a fajtáról és úgy általában a kutyákról? Még gondolkozz el ezen nagyon de nagyon nézz utána a fajtának meg mindennek! Nézd a csodálatos kutyadokit is ha tudod. Sok szerencsét a kutyushoz. De még pár kérdés. Panelba laktok? Ott is lehet kutyát tartani nem azért kérdem. Csak tudnád vinni sétálni? Lenne pénzed állatorvosra? Nem zavarná a szomszédokat? (csak mert rájuk is tekintettel kell lenni) Ha nem tudod neki fizetni a legjobb tápokat azért azt ígérd meg hogy akkor sem szeméttel telenyomott olcsó tápot kap hanem akkor inkább házi kosztot. (most nem kell izélni a drága tápok híveinek mert eleve a rendszer váltás óta vannak kutya kaják addig érdekes mindegyik kutya teljes egészséges életet tudtak élni a kutyák a maradékon) Szóval jól gondold át és nem csak a te szemszögedből hanem a kutyuséból és a szüleidéből is! Meg a szomszédokéból. Egy fajtiszta kutya ha normális tenyésztőtől veszed azért van kb. egy 6 számjegyű összeg. Tehát ha nem találsz olyan tenyésztőt a környéketeken amire lenne pénzetek akkor szerintem menj el egy menhelyre és válasz onnan. : ) El sem tudod képzelni milyen aranyosak és hálásak a menhelyi kutyák. Aztán ott a legfőbb indok hogy valakinek menhelyi kutyusa legyen. Mégpedig az hogy megmentesz vele egy életet. : ) Még egyszer sok sikert a mopszlihoz. : D
2011. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

én vagyok az aki 10:11-kor írt egy levelet.

csak még azt akartam írni, hogy ha nagyon akarsz egykutyát, (amit nem is kétlek), akkor tudok ajánlani 2 könyvet:

1. Szinák János-Veress István: a kutya hétköznapjai

2. dr. bíró andor

győri jános A kutya nevelése és kiképzése

de pott györgy

keress rá a neten, én is ebből tanulok most

de egyéb kutyás könyveket is tudok ajálani vagy mégitt van a net!

heló!

2011. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
koszonom ki fogom olvasni
2011. júl. 26. 06:41
 18/24 anonim ***** válasza:
10:11 léci mond már meg hogy miért akarsz egy Ír szettert amikor te magad mondtad hogy nem megfelelő a házatok. Ha nem az bármeddig idegesítheted a szüleidet elvileg nem fogsz kapni.
2011. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

aki utoljára írt annak ezt üzenem:

nem csak házban lehet tartani egy kutyát ha nem udvaron is kedvesem

2011. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
igen erre már én is rájöttem. azt azonban nem lehetett tudni hogy van e kertetek az első hozzászólásodból.
2011. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!