Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya a legokosabb?

Melyik kutya a legokosabb?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 10:49
1 2
 11/20 compactegon ***** válasza:
nekem amstaffom van, az Ül!-t 6-7szer mondtam neki mire megtanulta (4 hónaposan), a marad-ot pedig 10-12szer. szóval simán belefér ő is a juhászkutyák mellé ;)
2011. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ha fajtára vagy kiváncsi akkor asszem az uszkár a 3. legokosabb kuyafajta... de csak asszem
2011. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a border collie és a puli is elég okos a kutyák fajtái között.

Most jelenleg pulink van,mindegyik kutya hallgat a nevére és hamar megszokták pórázt is,ők könnyen taníthatók.

2011. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Itt nem is a fajta a lényeg, hanem a foglalkozás ideje! Minél többet foglalkozol vele, annál nyitottabb lesz és annál könnyebben tanul. Jó, persze vannak fajták, amik gyorsan tanulnak, de pl. a keverékek is hihetetlen dolgokra képesek! Az uszkárok nagyon jók. Mindenképp olyan fajtát válasz, amelyik évtizedek, századok, ezredek óta emberközelben vannak, és dolgoznak velük, mert azok a "legokosabbak". Így a vadászkutyák (vizsla, labrador), juhászkutyák (colliek, németjuhász) és az ilyenek.
2011. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Szerintem a német juhász jó lesz:) szerintetek?:D
2011. aug. 2. 13:19
 16/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is, én is azt venném. Gyönyörű, okos, hűséges, nyugodt, barátságos, támad, véd, amit akarsz:D A német juhász a tökéletes kutya. All around. Tényleg mindent bír. Rosszul nem járhatsz vele. Nekem volt egyszer egy szuka német juhászom, vörös, hát valami nagyon szép volt. Próbálj vöröset szerezni, szerintem azok néznek ki a legszebben. És figyelj oda hogy jó tenyésztőtől vegyél, lehet hogy egy picit drágább lesz de megéri, hidd el, ezen nem szabad spórolni.
2011. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Igen csak sajna a német juhásznak a gondja a hátsó lábával szokott lenni az mitöl függ hoy ilyen rossz lesz a hátso lába?:S
2011. aug. 6. 12:43
 18/20 anonim ***** válasza:
A tenyésztőtől...
2011. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is njm van . Kérlek tenyésztőtől vedd és ne valami sz*r szaporítótól . a tenyésztő ad igazolást hogy a kutya egézséges .

Ha nem vagy még kb 15,16 semmiképp ne vegyél németjuhászt nem fogod tudni kézben tartani nem viszed sétálni kutya megharap jogosan és rögtön megy a menhelyre.......

2011. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
oh de az nem jobb ha kis németjuhászt veszek mert akkor ha nagy lesz hozzám szokik és meg szeret:)
2011. aug. 9. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!