Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelt egy ruhacsipe...

Darbi kérdése:

A kutyám lenyelt egy ruhacsipeszt. Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Nem egybe "ment le", megrágta, de valószínűleg mind sikerült megennie... Az orvos azt mondta, majd kijön neki, kb. 2 nap. Tapasztalatok???
2011. júl. 13. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
kijön az... adhatsz neki paraffin olajat, hogy jobban csússzon
2011. júl. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
itass vele tejet attól menni fog a hasa és könnyebben és hamarabb kifog jönni.. persze csak akkor válik be ha megy a hasa a tejtől..
2011. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te jobban jártál..Az én kutyám a pénztárcámat rágcsálta szét,és ette ki belőle az 5000 forintot..Most elmondhatom,hogy kisebb vagyont ér a szarkupaca..
2011. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy csivavám, Szotyi. Rendszerint megeszeget 1-1 csipeszt. Még soha nem lett baja. Vagy kihányta vagy kikakilta:P De nem okozott neki nagyobb traumát mert most is előszeretettel lopja ki a csipeszt a kosárból és eszegeti :D:D:D
2011. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nekem a labradorom eszik meg mindent! (rongyokat, fadarabokat, kartondobozt, játéklabdáit...amit csak talál, sajnos:( ) és eddig a csipesztől nem volt baja.
2011. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, én is arra gondoltam, hogy picit "megfosatom" őt:D Előbb tejjel próbálkozom, aztán ha nem válik be, jöhet a durvább megoldás:P

A pénztárcás dolog meg engem tuti dühített volna, főleg hónap végén:DDD Csak viccelek:) Tényleg remélem, nem lesz semmi baja, nem akad meg a pocakjában... Az előző kuttyom egyszer majdnem ráment a csirkecsontra, de szerencsére időben elvittük dokihoz, átszúrta a gyomrát, szóval tudom, hogy vigyázni kell az ilyenekkel... Szerintem ez a kutya méretétől is függ, nyilván a nagyobb testű kutyákat kevésbé viseli meg a csipeszevés:)

Ma megyünk este varratszedésre (ivartalanítás miatt), aztán megkérdezem ezt is, és írok, hogy mi volt!

Még egyszer kösssszke mindenkinek! Sok simi a muttyoknak!;)

2011. júl. 13. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsebre akartam tenni a mobilom, de ügyes voltam és mellé tettem, leesett a betonra. Szétesett, körbenéztem, jól van ott a kijelző, ott a billentyűzet és ott a telefon. Felvettem a telefont, a kijelzőt, a billentyűket megette a kutya. A kutyának nem lett semmi baja, de a billentyűt utána nem használtam, vennem kellett egy másik telefont.
2011. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, a kutyák minek esznek tárgyakat?:D

Csipesz, pénz, rongy, billentyűzet...?:)

Egyelőre semmi baja, de még nem láttam kijönni a csipeszt sajnos... Az orvos tegnap este tésztát javasolt, mert az jó összeragad a gyomorban és könnyebben kijöhet... Meglásssssuk:)

2011. júl. 14. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!