Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyaruhákról?...

Mit gondoltok a kutyaruhákról? (napszemüveg, pólók, kabátok, cipők stb. )

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 14:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
76%

Őszintén?

- állatkínzás

-a sok unatkozó hülye ember már nem tud mit kitalálni jómódjában (bár most kezd divatba jönni a kutya-macska kifestése..)

- az összes ilyen idiótától elvenném az állatot,és megbüntetném őket szadizmusért.

2011. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyusomnak van két "pólója", nagyon jól jön télen, amikor hideg van, és kimegyünk vele egy kicsit levegőzni

a cipők is nagyon jók, mert a sózott hó nem bántja a kutya lábát (persze elvileg már tilos sózni, de azért nem egy ilyen járdával találkoztam télen)

2011. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
fölösleges pucc, kivéve egy esetben: télen, kis termetű, rövid szőrű kutyának, minden giccstől mentes, kutya-testre szabott hőtartó kabát
2011. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
A mi kutyánknak is van 1 "téli" kabátja ami belül birka gyapjús és víztaszítós. Meg van egy fényvisszaverős kiskabátja amit esti sétákon szoktunk ráadni.
2011. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert sokan mondják,hogy állatkínzás..nem fáj a kutyáknak ez,hanem csak jó szerintem.. pl. a bolognesemnek van egy kis strandsapija (nem téli) és állandóan kéri és nyomja bele a fejét ..de öltöztetni nyáron én se öltöztetem
2011. júl. 13. 14:11
 6/32 anonim ***** válasza:
51%

hát pl egy kínai meztelen kutyának nyáron is jól jön a póló mert könnyen leéghetnek


amúgy hülyeségnek tartom hogy öltöztessük a kutyákat régen se öltöztették a kutyákat és semmi bajuk nem volt..az én kutyámnak van egy pulcsija amit itthon varrtunk de azt csak akkor adom rá ha le van vágva a szőre és hideg van mert akkor szokott fázni amúgy ritkán jön úgy ki a kutyakozmetikai vágás hogy a hidegekre rövid a szőre...amúgy meg csomóan divatból adnak a kutyára ruhát meg egyéb kiegészítőket...a kutya az kutya és NEM divat cikk csak sokan nem értik meg..a csivavákat is "rontották" meg ..pedig ők is ugyan olyan kutyák mint a többi..

2011. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És van neki 2 db kendője is amit imád. Ettől szerintem "menőbbnek" érzi magát:D A nepszemüveg meg cipők azok tényleg már a hülyeség kategória.
2011. júl. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Amennyibe szükséges oké. Mondjuk egy téli kabátka a fázosabb, ritkább szőrű fajtáknak. De a többi túlzás és borzalmas.
2011. júl. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem százsor is inkább ruhákat aggasson a kutyára, minthogy láncon tartsa, vagy olyan kertben, ahonnan sose teheti ki a lábát, stb. Túlzás, de egyelőre sajnos hazánkban nem az a jellemző, hogy emiatt kéne aggódni. A legtöbb kutyának sokkal nagyobb problémái vannak, minthogy napszemüveget adnak rá.


Egyébként egy esőkabát pl. elég hasznos ha szőrmók kutyát tart lakásban az ember, mert em vizesedik át a bundája, és nem tart órákig megszárítani, nem ragad rá a kosz, stb.

A cipőn az idén télen én is komolyan elgondolkodtam, mert szétsózzák az utakat és a kutyám konkrétan sikítva közlekedik néha.

És fázós rövidszőrű kutyának hosszab útra igenis jól jön egy kabátka.

2011. júl. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
51%
Iszonyúan giccses és felesleges. A kutyáknak azért van szőre, mert az védi őket, nem kell őket kisbabaként öltöztetgetni. Egy kutya nem arra való.
2011. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!