Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a kedvenc MAGYAR...

Melyik a kedvenc MAGYAR kutyafajtád?

Figyelt kérdés
Miért?
2011. júl. 13. 17:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Hát...nem is tudom, én szeretem a Pulit , Pumit, Mudit, Vizslát de kinek milyen az ízlése
2011. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 hell-ikon ***** válasza:

Pumi és a mudi.

Hogy miért azt meg nem mondom, mert sosem volt még egyik fajta sem.

Leginkább a kinézet lehet a döntő.

2011. júl. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 hell-ikon ***** válasza:

Izé nem puni, hanem puli!


Addig, addig görcsöltem, hogy ne pumit írjak, hogy mégiscsak azt sikerült összehoznom:D

Bocs.

2011. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Magyar vizsla :) Tudom h a rottweiler nem magyar de nekem ő az első mivel már kiskorom óta velem van :D aztán a magyar vizsla :)


15L

2011. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

szia!


Most mudim van, de nagyon szeretnék egyszer egy kuvaszt!

Juhtenyésztő rokonaimnak pedig a sok mudin kívül sok komondorjuk is van, azok rendkívül szép, és kisebb arányban kedves kutyák (nem mind!). Egy olyan szelídebbet abból is elfogadnék.

De a mostani kutyám, a mudi rendkívül okos és értelmes kutya. Amikor megvettem, és vittem az állatorvoshoz oltani, 2,5 hónaposan, akkor ő mondta, hogy ez nagyon okos kutya lesz! És igaza lett, imádja az egész család!

2011. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

komondor, a természete miatt, de nem tartanék

a szőre:/

2011. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

1. Magyar vizsla-hihetetlen okos és szeretetre méltó, és szeret úszni:P (ami a mániám...)

2. Erdélyi kopó-az erdélyi kopónak leginkább a külseje fogott meg tapasztalatom nincs vele de remélem lesz

3. Kuvasz-és igeeeeeen imáádom, volt nekünk de én kicsi voltam és akármit csináltam mindig ott volt és vigyázott (öreg korára nem hülyült meg, mint sokan mondják) hát ha még egyszer lesz nagy keeeeert a házunkhoz akkor tuti lesz még egy:P

2011. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Vizsla, magyar agár :)
2011. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Mudi! Mert jellemben és kinézetben ő felel meg az elvárásaimnak. Igaz nem tökéletesen, de mivel a jellemről és a kinézetről sem akarok lemondani, így kompromisszumot kell kötni. Az egygazdás, komoly kutyákat szeretem, viszont dolgozni, versenysportolni is akarok (ezért a komondor, kuvasz kiesik meg a vadászok is). Szeretem az egyszerű, természetes kinézetű kutyákat, rövid szőrrel az orron, felálló füleket, semmi extra szőr vagy ilyesmi. A színei pedig különösen megfogtak.

Mudi volt az első saját kutyám, azóta ők a mindeneim.

2011. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A magyar agár, mert annyira gyönyörű.
2012. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!