Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a kedvenc kutya fajtád? Miért?

Mi a kedvenc kutya fajtád? Miért?

Figyelt kérdés
nekem a Rottweiler :)
2011. júl. 13. 20:06
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a Westie

Kutyákkal foglalkozom,és szeretem hogy ők olyan kíváncsiak öntudatosak, önállóak, a gondolkodásukat, nagyon jól oldják meg a logikai "feladatokat".

Alkalmazkodó képességük hihetetlen....

Meg nekem külsőleg is tetszenek.....

Csak épp ezért nehéz is velük, meg olyan kicsik....

2011. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
63%
Német juhász. Egyszerű ,hogy miért. :) Kutyaformája van, okos,szép,szófogadó,jó házőrző. :D És nagyon szeretni való. ^^ Egyébként én a keverékeket nagyon szeretem.. ugyanolyan jók -vagy még jobbak- ,mint a fajtatiszta társaik.
2011. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Azért mert volt egy Rottweiler kutyánk akkor hozta apukám amikor én 1-2 hónapos voltam :) 13 éves koromban el kellet altatni mert valami súlyos betegsége volt :(( de az alatt a 13 év alatt nagyon sok örömöm volt vele :) nagyon vigyázott rám, ... Valamiért a cigányokat nem bírta mindig elkezdte ugatni ha találkoztunk velük... :)

15L

2011. júl. 13. 20:20
 14/32 anonim válasza:
97%
Nekem a Basenji:)
2011. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%

Bullterrier mert nagyon tetszik :) ha majd j kutyára lesz szükségünk bullit szeretnék.

De a menhelyi keverék kutyusok között is láttam rengeteg szép, különleges kutyust :)

Amúgy pulim van :)

2011. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
69%

Német juhászkutya, mert

-a gazdájáért és az egész családért tűzbe menne

-rendkívül intelligens

-kitartó, erős, de megbízható kutya

-a gazdája szava szent a kutya szemében

-a gyerekeket imádja

-nem "mindenki kutyája"(nem vágja hanyatt magát, ha egy idegen elkezd neki gügyögni)

-gyönyörű, jó megjelenésű kutya

-egy német juhásszal nőttem fel, akiről csak jót tudok mondani, és most is egy német juhászom (is) van, akire egy rossz szavam nem lehet


Ezen kívül kedvelem még a golden retrievereket is, mert

-nagyon jó társ

-intelligens

-gyerekszerető

-játékos

-szép

-ilyen kutyám (is) van


További fajták: roti, labrador, kaukázusi, vizslák, tacskó, foxi

2011. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
92%
:DDDD Az én pincsim is rasszista.
2011. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
aussie, sheltie, collie, pomerániai, american cocker spaniel és mindenféle agár:)
2011. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb kutya az :)! Nekem a kedven kutya nem tudom igazság szerint nincs kimondott fajtám, mert menhelyről választottam és egyszerűen a szeme volt ami megfogott! Szerintem minden kutya hálás odaadó, és olyan jó hogy sok fajta van és mindenki kitudja választani a saját életviteléhez természetéhez legközelebb állót!
2011. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%
nekem a keverékek :D van is egy Bonbon-nak hívják
2011. júl. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!