Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát, milyet...

Szeretnék egy kutyát, milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
van már egy Jack Russel terrierünk valami hasonló méretű kutyust szeretnénk
2011. júl. 13. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmi támpontot nem adtál nekünk, ami alapján ajánlani tudnánk kutyát, csak annyit, hogy kicsi legyen.

Milyen célra kellene? Ha csak hobbikutya lenne, akkor a menhelyre nem gondoltatok még? Rengeteg helyes kis terrier vagy akármilyen más jellegű fajtatiszta és keverék kutyák és kölykök várnak gazdira, akik egy életre hálásak lesznek neked, ha valamelyiket hazaviszed.

Mennyi mozgást tudtok neki biztosítani? Mennyi időt tudnál rászánni a szőrápolásra, rövid vagy hosszú szőrűt szeretnél? Élnek a háztartásotokban gyerekek, akik mellé egy nyugodtabb, barátságosabb kutya kellene? Ha ragaszkodtok a fajtatisztához, akkor mennyi pénzt szánnátok a kutya megvételére? A kutya hol lenne tartva, kertben, vagy lakásban?

2011. júl. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a Jack Russelhez hasonló energikus kutyust szeretnék fajtisztát és hát max 40ezret adnék érte egyébként nagy kertben lenne
2011. júl. 13. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:

egy egeszseges kolyok fajtAtiszta kutya 70.000 felett van. Ha ennyi nincs, vagy elvi okokbol nem szeretnetek adni akkor irany a menhely. jack russel terrierhez hasonlo tipusu kutya a schnauzer vagy pincsher, esetleg spaniel, tacsko. Ilyesmi keverekekkel tele vannak a menhelyek, biztos megtalalod az alom kutyadat.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jagd, foxi.
2011. júl. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
néztem a neten sehol nincs hetven ezerért negyven a legtöbb a jack russelnél...egyébként a jacknél tartottam ki szóval vettünk egy olyat :D
2011. júl. 14. 21:51
 6/6 klarikaaa válasza:
hat en nem akarok beleszolni de azert valaszolok szerintem egy foxterriert vegyetek ha mar fajtisztat akartok nekem ish vagy egy Suzy(L) es nefe mert eleg energikus es nagyon jol kijon barmi alattal ami az o udvaran van de masokkal nem jol fogja a patkanyt es nagyon okos szeretetre melto kutyus (L)
2011. júl. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!