Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi a kutya a...

Miért nem eszi a kutya a száraztápot?

Figyelt kérdés

Menhelyről hoztunk el egy kutyust, száraztáp mindig van neki kirakva, hozzá se nyúl. A konzervet házi kosztot felzabálja. Ha keverjük a tápot konzerv/házi tökmindegy akkor se eszi. Viszont kézből kajálja: de ugy hogy mellettem a tál száraztáp, egyik kezemben egy maréknyi másikban egy darab, és megveszik azért ami a kezemben van.. beszélgettem ismerősökkel, és pl anyu is mondta hogy a telekhez járó kobór(!) kutya se eszi a nekik kitett tápot, de ami marad kaja maradék azt zabálják...

Vannak ilyen rossz minőségű tápok, amik a kutyának se kellenek, vagy ezek a(z ex) kóbor kutyák sajátosságai?

(volt hogy nem adtunk neki kaját egésznap, csak vacsira konzervet és inkább éhezett, a tápból akkor is csak 2-3 szemet evett.. ha beáztatjuk akkor meg megpenészedik :D )


2011. júl. 14. 20:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy már az első naptól ilyen, és akkor még csak száraztápot kapott. 10 hónapos amúgy. Első nap is este adtunk csak neki, evett belőle kétszemet és ott hagyta...

de ha nem izlik neki akkor miért van az hogy tenyérből meg két pofával zabálja?

új szokása: ha nem kap (másik) kaját, akkor szekrény ajtó nyit és kuka... :D

2011. júl. 15. 09:57
 12/16 A kérdező kommentje:
Jah közben gond megoldva... nem ízlett neki, vettünk másikat, ezt eszi, és nem kell elvenni előle. bár érdekes módját választotta a kajálásnak..
2011. okt. 17. 06:26
 13/16 anonim válasza:
Nálam ugyanez a probléma. Premium tápot kapott, majd váltottam egy olcsóbbra, az nem tetszett neki, ezért megvettem a legdrágább premiumot, ami kifejezetten a fajtának való (Francia Bulldog), első nap ette, de utána ugyanúgy beleszagol és otthagyja. Visszatértem a legelső tápra.(gondoltam hátha ezt hiányolja..) Első alkalommal betörölte, de aztán ugyanúgy nem eszi.. Az elveszem előle módszer nem segít.. kézből persze megeszik mindent...
2012. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Múltkor egy egész napot ott hagytam előtte, ezek szerint nem csak a kutyának, de az embereknek is jót tesz ha kihagy 1-2 napot evés nélkül.
2021. dec. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja és szólni kellene anyucinak hogy több kutyatápot már ne ajándékozzon a fszkalap barátjának.
2021. dec. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Megint költhetek erre és nem tudok neki meleg ruhárá pénzt gyűjteni.
2021. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!