Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet ápolni a kutyám...

Hogyan lehet ápolni a kutyám szőrét felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú pulink. Anno mikor idekerült én még nem laktam itt. Most rám maradt a gondozásuk.

Sosem voltak megnyírva, most viszont már nagyon csúnya a bundájuk. Az egyiknek össze van "páncélosodva".

Itthon nem tudom megnyírni őket, mert nem lehet különzárni, és bevadulnak teljesen.

Viszont ha elviszem kutyakozmetzikushoz nem harapja meg? Persze külön gondoltam, de félek valami baj lenne belőle. Bár az állatorvosnál jól viselkednek mindig. :)

És vajon mennyibe kerül egy pulinak a nyírása?


2011. júl. 15. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el őket kozmetikushoz+adj nekik otthon tojást!
2011. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hozzáértő kozmetikus tudja kezelni a harapós kutyákat is.
2011. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp kozmetikus kell ide. Csak attól féltem (félek) hogy elég vadak, de akkor majd megoldja a kozmetikus valahogy :)
2011. júl. 19. 17:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Természetesen a kozmetikusnak meg kell mondani, milyen természetű a kutya. Ha az egyik nem vállalja, keresni kell olyant, aki meg tudja oldani.
2011. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!