Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann kiskutyámat vihetném...

Dobermann kiskutyámat vihetném panelba?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk egy dobermann kiskutyát. Időközben eladtuk a házunkat és úgy néz ki hogy panelba költözünk,mit tehetnék a kiskutyával? Vigyem magammal? Lehet panelban tartani? Megtudná még szokni? Nagyon megszerettem a kiskutyát és nagyon nehéz lenne tőle megválnom.
2011. júl. 16. 08:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mitől büdös? Nálunk 7 db él, ki-be járással a házba, és nincs kutyaszag. Ha jól van táplálva, és egészséges, akkor nem lehet szaga.
2011. júl. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
egészséges,jól van táplálva,sőt egy kicsit most elis hízott,de csak van egy kis kutyaszaga!
2011. júl. 16. 22:17
 13/18 A kérdező kommentje:
még azt szeretném kérdezni hogy,gondolkodtam azon is hogy kiállításokra is szeretném vinni,hogy lehetséges e panelba felkészítenem?
2011. júl. 16. 22:18
 14/18 anonim ***** válasza:
amugy kicsit rossz a kérdés dobermann kiskutyámat? hát szerintem egy dobi az nagy
2011. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
igen nagytestű kutya,úgy értettem hogy kicsi hogy még kölyök :)
2011. júl. 16. 22:44
 16/18 anonim ***** válasza:
tudom csak hülyéskedtem:D
2011. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor figyelj arra, hogy a sulya normális legyen, mert ha még kölyök, visazont egy picit husi, akkor az a csontjai rovására mehet. Otthon, a lakásban nem tudsz vele gyakorolni, ahhoz terület kell, minimum akkora mint egy ring, mert futni is kell.
2011. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,úgy döntöttünk hogy visszük ! :)
2011. júl. 17. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!